Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valakit...

Mi történik, ha valakit elrabolnak - tegyük fel - szervkereskedők?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi, hogy mi (lenne) a tipikus ügymenet. Feltételezéseket, felvetéseket várok amik logikusak és nélkülöznek mindenféle túlfűtöttséget. Mondjuk úgy gondold végig, ha te csinálnád, akkor hogyan tennéd. És persze gondold azt is át, hogy mennyire valószerű. Köszönöm!

2015. máj. 1. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
2015. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. És ennek mi köze van az én kérdésemhez?
2015. máj. 1. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

A történet egyszerű mint a pofon.


Mivel a mai csajoknak (kivétel nélkül) csak a drága autókra meg a tetoválásokra áll fel a puncijuk ezért napnál világosabb hogy így kell elkövetni a dolgot.


Szóval közömbös arccal araszolok a csajok mellett az audimmal és valami mondva csinált hülye indokkal beültetem az autóba.

A történet sokkal egyszerűbb mint bárki gondolná ugyanis a haverom a 7-es bmw-jével megáll a buszmegállóba a csajok meg maguktól beülnek.


Innentől a történetnek vége is.

Még szerencse hogy nem agy kereskedésről van szó mert kárba menne az összes donor mivel csak dollár jeleket találnának a hülye pi.csák üres fejében.

2015. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kissé ironikusra sikeredett és csak az elrablás módszerét vázolja. Én arra vagyok kiváncsi, hogy utána mi történik. Hogyan tartanák fogva az áldozatot, hogyan szállítják a beavatkozás helyszínére, ami akár több ezer kilométerre van, közlik-e vele mi fog történni, stb.
2015. máj. 2. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneket nem egy maroknyi fekete ruhás követi el, mint a filmekben, hanem egy jól kiépített nemzetközi hálózat, aminek politikus, rendőrtiszt és orvos tagjai is vannak.

A leglogikusabb számomra altatásban tartani az áldozatot kezdettől, és mint öntudatlan beteget szállítani a "beavatkozás" helyszínére, ami célszerűen egy kórház.

2015. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hát érdekes válaszok érkeztek... 2. te miből vagy? tisztelet a kivételnek, nem minden nő ilyen..szerencsétlenül jártál az eddigi kapcsolataiddal ez igen szomorú, ettől még nem kell általánosítani!

igazából ez egy megválaszolhatatlan kérdés..hát gondolom elrabolják kiveszik a szerveit az áldozatnak, felhívják a szervdonort kereső embert hogy kapóra jött pont az a szerv amit ő keres..de mindezt úgy hogy ne tudja meg aki kereste a szervet.. mármint hogy nem tisztességes úton érkezik meg neki például a vese.

Én egyébként sehogyan se csinálnám mélyen ellenzem az ilyen dolgokat természetesen.Szerintem ez elég reális

2015. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!