Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elég sokat nézem az olimpiai...

Elég sokat nézem az olimpiai közvetítéseket. Miért nem közvetítenek szinte soha pl. szinkronúszást, toronyugrást, szinkronugrást? Vagy csak én szeretem ezeket?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak te szereted ezeket.
2016. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinkronúszást pl. tegnap közvetítettek...
2016. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

MErt úgy cseszte el az mtva a közvetítést, ahogy lehet :(

Simán megoldható lett volna az m4-en a magyar érdekeltségű versenyek mutogatása, az m5-ön meg a többi. ÉS másnap délelőtt nem ugyanazt az egy úszást ismételni ezerszer...

2016. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
oké, 2, tegnap volt szinkronúszás, ha mákod volt, láttad, mert egy normális programot se adtak ki, mikor, hol, mit közvetítenek madj...
2016. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom ezeket. :D


Szerintem azért, mert ha nem indul magyar induló, akkor nem lenne akkora nézettsége. Nomeg, annyi "futam" van egy időben, hogy szelektálni kell, és ha pl. akkor van valami magyar érdekeltségű szám, nyilván at fogják közvetíteni. De idén véletlen pont láttam a női és férfi páros szinkronugrást, azt közvetítették az M4-en. (:

2016. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor én sajnos pont lemaradtam ezeknek a közvetítéséről.:( Azt veszem én is észre, hogy az M4 és az M5 közvetítései között alig van különbség. Persze, nézem a magyarokat is, de maga a sportok is érdekelnek, függetlenül a nemzetektől. Sokkal színtelenebb, kevésbé átfogó lett a közvetítés, jobb volt régen.
2016. aug. 16. 12:09
 7/9 anonim válasza:
Minden szinkron/mű toronyugrást közvetítettek, ráadásul volt, amit élőben. Úgyhogy hiába szidod, ez nem jött össze. Tény, hogy nem olyan jó a közvetítés, mint régen, de ezeket pont leadták. Valamint a szinkronúszást is.
2016. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lilike0130 válasza:
Én sem értem miért nem adnak le mindent!
2016. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is szeretem nézni ezeket a sportokat. Magyarországon viszont az emberek többsége nem ezekért a sportokért rajong és általában olyan versenyekre kíváncsiak, ahol van magyar induló is.

Ma 17 órakor még el tudod csípni a szinkronúszás döntőjét (csapat) Nem tudom, hogy a tv közvetíti e, de az m4 weboldalán előben meg tudod nézni, ha rámész a mai programnál a csapat szinkronúszásra.

2016. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!