Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Késő lenne elkezdeni a szinkro...

Késő lenne elkezdeni a szinkronúszást? Egyáltalán megéri?

Figyelt kérdés

Nyolc évig balettoztam, és olyan négy évig úsztam, de most egy ideje már nem sportolok semmit, és már kisebb koromban is ki szerettem volna próbálni. Nem versenyszinten, csak úgy hobbiból. Késő lenne belekezdeni?

15/L



2014. júl. 20. 18:56
 1/9 anonim válasza:

Szia,ha tényleg érdekel de csak hobby szerűen szerintem soha nem késő belekezdeni. Csak arra légy tekintettel hogy ha beleszerelmesedsz ebbe a sportba akkor sem biztos hogy tudsz versenyre menni.

Sok sikert hozzá,szerintem ha egyszer kipróbálod szeretni fogod.

Esetleg van konkrét egyesület amelyik tetszik?;)

2014. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva így egyesületeket még nem néztem, mert először azt kéne eldöntenem, hogy tényleg szeretném-e, és hogy biztos lenne-e rá időm. Esetleg Te tudsz valami egyesületet ajánlani? :)
2014. júl. 21. 15:55
 3/9 anonim válasza:

Szia,hát én amit tudok ajánlani az sok lenne mert én is szinkronúsztam és ez attól is függ biztos vagy e benne hogy csak hobby marad ha kipróbálod.

Én első kórből a BHSE-t (Budapesti Honvéd Szinkronúszó Egyesület) ajánlom. De ha véletlen mégis komolyan érekelne a profi szintű versenyzés akkor H2O szinkronúszóit kell megkeresned. Magyarországon az egyik legjobbak viszont ott tényleg kemény az edzés. Amit(és ezt személyes véleményként írom) szerintem érdemes messzire elkerülni az a synus nevű egyesület. De szerintem nézz utánuk. Sok szerencsét;)

2014. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem ezeket érdemes átnézned;)


H2O honlapja;

[link]


BHSE honlapja;

[link]

Vagy

[link]


HVSC honlapja;

[link]

2014. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, megnézem őket! :)
2014. júl. 21. 19:09
 6/9 anonim válasza:

én 10 évig táncoltam és 13 évesen kedztem el, 1 éve. és már orszagos versenyen 2.lettem duoban:)) szoval soha nem késo, ha meeg van hozza a mozgasképzésed, ami neked a balett miatt meg van! hol laksz? hol szeretnel egyesuletet?


a szinkronusazas a legjobb, imadom<33


14/l

2014. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A BHSE esgyesuletbe nagyon jo rekreavio van es ok is jarnak kisebb nagyob versenyekre.Szerintem az nagyon jo.
2014. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Rekreacios csapat (bocsi)
2014. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Budapesten szinte bárhol jó lenne :)

2014. aug. 1. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!