Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha MUSZÁLY lenne rasszt...

Ha MUSZÁLY lenne rasszt váltanod, a jelenlegi fehér (vagy ha c1gány vagy, akkor barna) rasszodrol, mire váltanál? :D 16F

Figyelt kérdés
Én ha nem fehér lennék, akkor biztosan néger szeretnèk lenni.

#néger #fehér #ember #roma #rassz? Változás
2016. aug. 16. 17:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
56%
xDDD
2016. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Baj van, mert a fehér vagy a barna az nem rassz.


A "fehér" és a cigány is az europidhoz tartozik. Mert a cigányok indiaifélék, igaz?


Én azt hiszem, akkor már a 3 rossz közül a mongoloidot választanám. Vagy föladnám.


Bár, ha mindenestől kapnám az egészet, és emlékeznék az europid múltamra, akkor a mongoloid sem kéne. Se tejfélék, se alkohol? Csak rizs ,meg szója? Inkább nem.


Igazából még alrasszt sem kérnék másikat, ha belegondolok.

2016. aug. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
64%
Valszeg néger lennék. Úgy nem lenne több gondom a csajozással..
2016. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
67%
én roma vagyok és ugyanúgy cigánynak születnék
2016. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
74%

1. A muszáj pontos j-vel írandó.

2. Nincs olyan rassz, hogy "barna". El kell, hogy keserítselek: A cigányok is az europid rasszhoz tartoznak, ugyanúgy, mint mi.

3. Ha muszáj lenne választani, akkor mongolid lennék.


F

2016. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
64%
fekete
2016. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Én normális szeretnék lenni.
2016. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
34%
Ha muszáj lenne másnak lennem akkor vagy amerikai néger vagy Japán lennék. Az amerikai négereknek olyan testalkatuk van hogy 2x akkorák mint az átlagemberek.
2016. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%

Kérdés, hogy választhatnék-e konkrét orszagot, lakhelyet, társadalmi osztályt, vagy random menne a dolog. Illetve egyáltalán újra kellene születnem, vagy ugyanott folytatnám az életem.


Egyébként 4 nagyrassz van, az europidban vagyok, így eleve csak 3 lehetőség közül választhatok. Testi tulajdonságokban talán a negrid a legelőnyösebb ezek közül, bár a mongolidok potenciálisan többet élhetnek, viszont a piát nem bírják. Szóval azt mondom, a negrid nagyrasszt választanám.

2016. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
69%
Hú... ha lehet kevert rasszt választani, akkor szívesen lennék mondjuk mulatt (mondjuk kreol-fekete keverék). Ha nem lehetne, lennék fekete (jó, tudom, ez elég felszínes dolog, de baromi irigy vagyok a színesbőrű csajokra, hogy mennyire jól és nem annyira hivalkodóan áll nekik egy-egy élénkebb ruha, mint az én sápadt sárgás bőrömön).
2016. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!