Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha MUSZÁLY lenne rasszt...

Ha MUSZÁLY lenne rasszt váltanod, a jelenlegi fehér (vagy ha c1gány vagy, akkor barna) rasszodrol, mire váltanál? :D 16F

Figyelt kérdés
Én ha nem fehér lennék, akkor biztosan néger szeretnèk lenni.

#néger #fehér #ember #roma #rassz? Változás
2016. aug. 16. 17:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
20%
Az ide kommeteltek úgy 98%-a identitás zavaros hülye, magyarok ugye elve nem lehetnek már, mert saját magukkal sincsenek tisztában, csak szívják a levegőt, de minek....
2017. júl. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Roma lány vagyok, ha váltani kelle szívesen latina lennék.
2017. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Ázsiai lennék, mert :

Az afrikaiakkal szemben elég igazságtalan rasszizmus van, ha az lennék azzal kéne szembesülnöm.

Az indiaiakat mindenhol cigánynak nézik és azért kapnak ellenségességet, pedig a rassz nagy része nem bűnöző, kifejezetten gyűlölik, el is zavarták a cigányokat az országukból.

Talán latin lennék, őket amerikában nem szeretik néha, de a világ többi részén semmi probléma velük (bár... az olaszok-spanyolok nem ugyanaz a rassz mint a magyarok ? Mind európaiak vagyunk, úgyhogy a latin talán nem is lenne rasszváltás)

Lennék egy kis japán vagy kínai, és elmennék matematikusnak! :D

2017. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nem vagytok ti kèpben hogy kik vagytok, azért is beszèlitek össze a sok hülyeséget!
2017. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha azt mondom, hogy ha már semmiképpen nem lehetnék az, ami vagyok, akkor zsidó szeretnék lenni? Mert akkor akármit csinálnék, ha nem tetszene akárkinek, kiosztanám, hogy antiszemita, és kész.
2017. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
60%
Az meg jobb lenne :D ilyen felfogással, bármerre mennél, undorodnának tőled:D
2017. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen lennék afroamerikai, vagy mulatt. És amúgy lány vagyok. :D
2017. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!