Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ismerösöm állitolag...

Egy ismerösöm állitolag megcsalta a fiút és az apja rendőr és az ismerösöm kapott ma levelett a nevén keresztül h menjen el kihalgatásra. és de a srác kierőszakolta h küldjön mesztelen képet és le se tudta tiltani mert 48 orat kellett várnia?

Figyelt kérdés
és addig békén se hagyta és most mennie kell kihalgatásra. Mi tévő legyen?
2016. aug. 17. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

mi van?


23F

2016. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első hozzászólóval; mivan?
2016. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez még mindig semmi! Én szerelmes voltam egy lányba akibe a szomszéd fia is szerelmes volt! És a faszi feljelentett a rendőrségen, hogy én szándékosan útjába állok a lány és az ő fia kapcsolatának! Meg hogy én állítólag meg akarom erőszakolni a lányt, hogy mire a fia feleségül kéri, addigra már a lány ne legyen szűz! Hát a rendőrségen akkora röhögés volt mint a hétszentség, mondta a rendőrtiszt, hogy akkor ő most ezennel meg is szünteti a nyomozást és menjek békével! A lánynak meg sok sikert kíván, hogy inkább velem jöjjön össze és az olyan apóstól mentse meg az úristen!
2016. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább olvassál bmeg, mert ilyen k**va hülye maradsz egész életedre
2016. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne már délelőtt elkezdeni az ivást, de te tudod.
2016. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már az oviban is jellemző a korrupció?:D
2016. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam pörköltet. Egész jól sikerült.
2016. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!