Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik név lenne...

Szerintetek melyik név lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Írok egy rövid történetet, aminek az egyik főszereplője egy rendőr srác, de nem tudom, hogy melyik név illene rá a legjobban.

Antony

Daniel

Jackson

Jake

James

Jack

Jason

John

Kevin

Logan

Morton

Nathan

Scott

Steve

Kicsit vicces karakternek írom, nagyon ügyes, ért a szakmáhához, jól tud verekedni, de nem legyőzhetetlen, jó indulatú.



2015. júl. 12. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Az Anthonyt nem javasolnám, ne vádoljanak meg azzal, hogy Iron Mantől loptad, akkor is, ha valójában nem. A J-seket hanyagolnám, túl gyakoriak. Èn a Nathan vagy a Daniel mellett tenném le a voksomat.
2015. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem ezek közül lenne jó valamelyik:

Jason


Logan


Nathan

Ja és szerintem írd őket fel lapra, vagy rakd be paintbe, és akkor ott huzigáld ki, amelyiknél úgy gondolod, hogy valamelyik jobb, vagy pedig esetleg sorsold ki őket egy kalapból.

2015. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Scott, Nathan, Logan. Nekem a Jake is tetszik, mert olyan vicces, de lehet, hogy tényleg azért, mert sokan hívják így a szereplőiket.
2015. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jackson vagy az Antony lenne megfelelő. :)
2015. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!