Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki jobb képü? Unfield vs...

Smile Dog kérdése:

Ki jobb képü? Unfield vs Pockos Feri? :3

Figyelt kérdés

szerintem mind2 nagyon cuki....főleg unfield, de azért a ti válaszaitokra is kiváncsi lennék. aki nem ismeri Pockos Ferit ő régebben videózott és nagyon jó videókat töltött fel amit sajnos letörölt nem tudom hogy miért :(

Aki nem ismerné unfieldet ő a leghiresebb vlogger magyarországon nagyon jó zenéket csinál. egyben nagyon jó képü és helyes cuki 19 éves srác


UNFIELD: [link]


Pockos Feri: [link]



#YouTube #Unfield #Dezső Bene #ki jobb képűbb?
2016. aug. 18. 05:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyik se jóképű.

Unfield az utóbbi időbe elhízott, annak a Ferinek pedig nagyon furcsa a haja.

Választani se lehet.

2016. aug. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ne a haját meg az alkatát nézd hanem az arcukat :3
2016. aug. 18. 07:28
 3/10 anonim válasza:
Te vagy a cuki
2016. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Unfield
2016. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vivien Tutorial'S válasza:
nagyjából csak azt fogják irni h unfield mert ő sokkal hiresebb... de egyébként szerintem rohadtul hasonlit az arcuk :o szerintem testvérek is lehetnének, de ha valasztani kene akkor feri jobban bejön :)
2016. aug. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Jogos a feltevés.

Én pl. nem tudtam kiről van szó. A neve alapján azt hittem, hogy valami ilyen Bartos jellegű idősebb férfiról lesz szó és hogy a kérdés önmagában csak egy vicc. Kissé meglepett, hogy egy fiatal fiúról van szó :D

2016. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként tényleg hasonlit egy picit az arcuk és a Feri is nagyon helyes! :) Elöször a nevéből én is úgy itéltem h egy idős ember de helyette egy cuki srácot kaptam
2016. aug. 22. 03:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik.Unfield régen tetszett de már nem.Mindenesetre Unfield még mindig jobb.
2016. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
milyen név ez hogy pockos feri? loool lmao :D Xd de amúgy ő helyesebb, cuki ;)
2016. aug. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Illés Eszter válasza:
UNFIELD <3 De ez kicsit fura kérdés,mert a Pockos Feri,alias Jocó,az osztálytársamnak az unokatestvére :D
2016. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!