Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ellenük...

Mit lehetne tenni ellenük facebookon?

Figyelt kérdés

Facebookon hogy állítsam be hogy idegen ne tudjon üzenetet küldeni?

Mert kiírja hogy engedélykérés és ott vannak az üzenetek... Írogatnak nekem arabok,perzsák,négerek...


És mi célból?

Nem hinném hogy egy szex miatt 1000km-et utazzanak... (Mert volt amelyiket vissza igazoltam és olyanokat írt,hogy lefeküdne velem ilyenek...angolul.)



2016. aug. 18. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Adatvédelmi beállítások -> Ki léphet velem kapcsolatba?
2016. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Jézusom, milyen képeket raksz fel magadról? Nem lehet, hogy túl magamutogatós, azért írnak rád ennyien?
2016. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Hát rohadtul nem... Előítélet az van...
2016. aug. 18. 13:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet közelebb vannak és van akinek csapdából felkínálnak összeget ( vagy hülyítik hogy feleségül veszik) találkoznak aztán erőszak rabszolgaság a vége . Tiltsd le és jelentsd őket .
2016. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak megnyugtatásul, nem feltétlenül kell magamutogato képeket felrakni ahhoz hogy megtalaljanak ezek a sötétképűek :-) Én közel 50 vagyok, még egy dekoltazsos képem sincs kint, kapcsolatban vagyok, és mégis próbálkoznak.

De a megoldást már megírtak fentebb.

2016. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért ez elég aggasztó, hogy ilyenek vannak. Még annak se örülnék, hogy látják az arcom és a nevem, nemhogy írjanak is... :/
2016. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már többször beállítottam az adatvédelemnél,a szigorú szűrésnél.De csak írogatnak...Igen nekem is sok női ismerősöm mondta hogy őket is zaklatják...
2016. aug. 18. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utasítsd el az engedélykérést, tudomást se vegyél róluk. A legjobb az.
2016. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Névváltoztatás?

Régen fb lehetet nevet változtatni, de most nem tudom hogy lehet még?

2016. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már csak egyetlenegy alkalommal lehet nevet változtatni, többször már nem engedi.
2016. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!