Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook-on miért nem képesek...

Facebook-on miért nem képesek visszaírni az emberek?

Figyelt kérdés

Írok egy ismerősömnek megnézi de nem ír vissza. Oké megértem, hogy mindenkinek dolga van meg ilyenek de akkor annyit írhatna, hogy később írok most nem tudok.

Vagy lehet sokat várok el másoktól?


2016. aug. 18. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem érdekled őket.
2016. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egész nap azzal zaklatnak, hogy menjek játszani velük, amihez mostanság nem sok kedvem van, és ezt nem értik meg. Ha van is kedvem, 2-3 meccs után el is megy, mivel nem lehet szabadulni tőlük még fürdeni se. Sokszor csak hajnali 2-re sikerül, hogy aludni menjek, amit ki nem állhatok, ezért mostanában a játékkal kapcsolatos üzenetekre nem is reagálok. Több oka lehet, nem feltétlenül az, hogy tesz rád nagy ívben.
2016. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. bunkók

2. baromi fárasztó vagy, csak nem veszed észre


Ha nem érek rá nem nézem meg az üzeneteket. Majd később elolvasom és válaszolok is rá.

Ritkán fordul elő, hogy valakinek nem írok vissza miután olvastam az üzenetét. Olyan esetben mindig az van, hogy már elegem van az illetőből.

2016. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na és a technika ördöge?
2016. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

"annyit írhatna, hogy később írok most nem tudok. "


irja azt hogy nem tud irni? ez olyan mint az "alszol? igen"

2016. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
97%
Mennyivel jobb volt, amikor meg nem volt a "Latta" funkcio :D
2016. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen én is úgy érzem, hogy ez a látta funkció leginkább a kapcsolatok szétbarmolására jó másra nem. :'D
2016. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Úgy utálom az ilyen picsogókat. "Látta, de nem ír?!?!"


Ha nem 13 éves kiscsaj vagy, akkor legyél már normális, ember.

2016. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MZ.per.X ***** válasza:
10%

Azért, mert a Facebook valahol olyan mint az e-mail. Nem mindig ül ott az ember, nem mindig van kedve írni bármit is. Ha valami igazán fontos, akkor úgyis felhívnak telefonon, ha meg nem, akkor ráérek írni amikor kedvem van.


Én például úgy vagyok, hogy senki nem kérte hogy írjanak nekem, így ne is kapják fel a vizet hogy nem válaszolok azonnal.

2016. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pár hónapja én is ezt tapasztalom...Nem válaszolnak,de napok,hetek múlva sem... Parasztok azért.

19L

2016. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!