Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány a Facebookon nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a Facebookon nem hajlandó visszaírni, érdemes élőben beszélni vele?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 16:41
 1/6 anonim válasza:
Ha nem ír lehet csak nem látta , nemtudott vagy lehet simán nem érdekli de ha élőben beszélsz vele ott már mondhatjuk , hogy látszik rajta az érdeklődése
2015. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 True Damage ***** válasza:
57%
Nem érdemes ha neten leszar elobe plane le fog bocsi :/
2015. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ír vissza, ne írj neki (olyakat se, hogy "miért nem írsz").

Csak magadat égeted be nála.

2015. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj, beszélj vele, de na azzal nyisd a beszélgetést, hogy "szia, írtam facen, miért nem írtál?", mert azzal magadat is égeted, és a lányt is kínos helyzetbe hozod. Köszönj, kérdezd meg mi van vele, hogy van, aztán majd látod rajta hogy érdemes-e tovább érdeklődni iránta vagy nem :). Hajrá!
2015. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm sem ír vissza facen, mert nem szereti használni.Semmit nem jelent, nyugi.
2015. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tartom égőnek felhozni (valójában bárkivel történő) beszélgetés során, hogy írtam neki, biztos még nem látta, de...


Sőt van, hogy neten is megírom, hogy hát írtam az előbb, de mivel nem válaszoltál, ezért most abbahagyom, nem írok többet. Előfordult már, és tök érdekes, hogy erre szoktak válaszolni.


Ilyen vagyok, szeretem kommentálni amit csinálok. Ez miért gáz?

2015. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!