Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavar, és tesz szomorúvá...

Miért zavar, és tesz szomorúvá engem az, hogy a bátyám szakított a csajával?

Figyelt kérdés

3 évig voltak együtt. Kedves kis csajszi volt, el lehetett vele beszélgetni, stb. Most meg tanulmányi okok miatt kb. 60 km-el arrébb ment, és megcsalta a bátyámat.


És valahogy nekem ez fura... 3 évet hogy lehet így felrúgni, mi történik ilyenkor, talán keveset kommunikáltak, amilyen szűkszavúak voltak... és bár én 1 éve vagyok együtt a barátommal, mégis ilyenkor van bennem egy félsz, mi van, ha mi is így végezzük?


Valamint persze azt is rossz látni, hogy a bátyám szomorú... bár szerintem ez legalább fokozatosan alakulhatott ki mert annyira nincs kiakadva mint az előzőeknél... de most komolyan, ez engem miért zavar? Miért bánt engem ez az egész helyzet? Semmi közöm hozzá, és nincs miért okom, hogy problémázzak ezen, de mégis olyan... eh... rosszul esik.


19/L



2016. aug. 20. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Személyesen is ismerted, így gondolom csalódtál benne, másrészt pedig együttérzés a bátyád iránt, ami teljesen természetes.
2016. aug. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy szokott lenni, mint a dalban mondja: ...ha nincsen kéznél, akit szeretek, szeretem azt, aki kéznél van.
2016. aug. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy Ők miként élték meg a kapcsolatot, milyen problémáik voltak. Én 4 év után mentem szét a barátommal, pedig mindenki Ránk ragasztotta az álompár jelzőt. Kívülről talán tökéletesnek láttk a kapcsolatunkat, de valójában egy katasztrófa volt, ami többet ártott mindkettőnknek, mint amennyi boldogságot hozott. 20/L
2016. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
3: Tipikus "álompár" esete. Az álompárról szoktam tudni, hogy egy katasztrófa az egész. Épp azért színlelnek, hogy elrejtsék azt, hogy milyen rossz is valójában a kapcsolat. Jó esetben az ilyenek előbb-utóbb szétmennek.
2016. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Mi nem színleltünk soha, gond nélkül összevesztünk emberek között, megalázott stb.
2016. aug. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem voltak sosem álompárnak titulálva, volt hogy ők is veszekedtek kibékültek stb, de alapjában véve jól megvoltak. Vagy legalább is úgy tűnt. Kívülről egy teljesen átlagos párt láttál.


Minden esetre, köszönöm a válaszokat, legalább tudom, hogy nem vagyok hülye, hogy ilyen dolgok zavarnak. xd Ami szerintem a legközelebb áll az igazsághoz amit az első írt.

2016. aug. 21. 03:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy 3 évig voltak együtt, semmit sem jelent. Egy kapcsolat mélységét, tartósságát nem az együtt elhetyegett idő határozza meg, hanem az, hogy mit tudnak kihozni a másikból. A jelek szerint a bátyád nem hagyott olyan mély nyomot a csajban, hogy úgy érezze, érdemes várnia rá. Jó esetben ebből tanul a bátyád, és a legközelebbi kapcsolatába többet visz bele.
2016. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!