Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szakított velem a barátnőm...

Szakított velem a barátnőm merevedési zavar miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok.A barátnőm szakított velem.Utóbbi két alkalomal nem állt fel a hímvesszőm, és a barátnőm kitalálta, hogy akkor már vagy van egy másik nő az életemben, vagy pedig csak másvalakiről álmodozok.Ti mit tennétek?Pszichiáterhez kell fordulom szerintetek, vagy ki segíthet?Normális ez a dolog 32 évesen?Koravén lennék?
2011. jan. 26. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj orvoshoz. Egyébként meg lehet pszihés eredetű a dolog, tehát nem minden esetben betegség áll a háttérben. Nem történt valami veled mostanában, amin folyton rágod magad? Lehet attól. Tudom, nem voltam nálatok, nem ismerem a (volt) barátnődet, de szerintem ha ilyen dolog miatt elhagy, ráadásul azt feltételezi, hogy biztos megcsalod, akkor jobb is így nektek, nem lett volna túl hosszú kapcsolat. Ahelyett hogy segítene kideríteni hogy mi lehet a merevedési zavar oka, otthagy. Jobb lesz így, és fordulj orvoshoz. Minden jót!
2011. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló.Köszönöm a válaszodat.Jól esett amiket írtál.De történt elég sok vészes dolog.Sőt:egész eddigi életem egy szinte folyamatos szorongásteli film.Egy olyan szorongásteli film, melyből NEM TUDOK KILÉPNI.Csoda ,hogy még élek. De a cukorbajtól is félek:az is okozhat merevedési zavart.Apám lábát épp most novemberben vágták le cukorbaj miatt.Félek. Nagyon.
2011. jan. 26. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne félj, menj el orvoshoz, és mindent megtudsz. Nem kell rögtön nagy bajra gondolni, ott majd mindent megtudsz. A szorongásról pedig: jó lenne ha néha kikapcsolnál, és szánnál magadra egy-két órát, amikor nem törődsz senkivel és semmivel. De a legjobb ha ezért is és a merevedési zavar miatt is pszihológushoz fordulsz, gondolom sok mindent átélhettél már, jó lesz kibeszélni a problémákat, és meg is oldani őket. Rendben lesz minden!
2011. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hmm.. rajtam most jött ki a pánikbetegség, azóta nem hogy a szexet nem élvezem, hónapok óta igényem sincs rá :(

A párom mégse feltételezi rólam, hogy másik pasi van a dologban... vagy beszélgess el azzal a nővel, vagy ha ennyit érsz neki, szerintem nem érdemes tovább próbálkozni vele :/ 20/L

2011. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Ti sokkal megértőbbek vagytok ISMERTETLENÜL IS, mint a barátnőm, jobban mondva a volt barátnőm.
2011. jan. 26. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Van egy remek szexuálpszichológus, aki segíteni fog! A holnapján, ha böngészel, vannak nagyon jó gyakorlatok a problémádra, amit te is tudsz egyedül gyakorolni. Ha kevésnek bizonyul, akkor keresd fel és segít megoldani a szorongásos dolgot! No para, jól kezelhető a dolog!:)


[link]

2011. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hali!


Előszöris... ne parázz!

Túl sokat parázol és ez a viselkedésedre is nagy hatással le7, a szexuális zavaraid meg nagy vszséggel ebből fakadnak!


Az előző által belinkelt >> [link] alatt rendelő Molnár Tamás valóban elismert szexuálpszichológus. Én is sokat tanultam tőle, és rendszeresen olvasom cikkeit. Kezelés gyanánt én is ajánlom őt.

Ha pedig csak beszélgetni szeretnél valakivel, akkor azt fel tudom neked ajánlani, hogy írd meg SkyPE/MSN-címedet >>priviben és szívesen meghallgatlak. :-)


Üdv: EE

2011. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy 2x nem állt fel, abban semmi extra nincs

nekem is elő szokott fordulni, igaz máskor meg áll mint a cövek, és az összes ózon végigmegyümk

hangulat kérdése, meg mennyire vagy fáradt, van-e az egészhez kedved (szerintem az ember farka szinte egy külön lény)


ha emiatt szakított veled a bnőd, akkor sajnos amúgy is akrt veled már szakítani, és csak egy jó indokot keresett


mit tudsz csinálni? keresekl egy megértő nőt, aki szeret téged, akár kókadt fütyivel is

2011. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy így olvasgatom, valószínűleg azért nem áll(t) fel, mert túl nagy a nyomás rajtad. Ezen kellene lazítani. Kellene keresni valakit, akinek el tudnád mondani a problémákat és úgy érzed, hogy jó tanácsokat adhat(nem feltétlen pszichológus, de az sem rossz). Egy kicsit ki kéne egyensúlyozni az életed. Elősször is jó lenne, ha vki elmondaná a kedves barátnődnek, hogy ez nem így működik, mert bocsi, de azt kell mondanom, hogy ha ezt nem képes megérteni, akkor csak sajnálni tudom(és téged is). Ezek után pedig rendezni kellene az életed rossz részeit.

Ez sajnos nem 1-2 napos folyamat, de a végeredmény csodálatos lesz:))

2011. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem is mondok semmit az exedről.Jobban jártál,mert elég butuska lehetett,ha ebből problémát csinál.2 dolgot javaslok.Pihend ki magad mert a kialvatlanság lankaszt,és ha legközelebb szeretkezel akkor ne rágódj azon hogy fel fog e állni,mert pont akkor és azért nem is fog működni.Szóval lazán,sz.rj bele mindenbe és élvezd a helyzetet.Nincs semmi bajod.

N/30

2011. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!