Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Miért van az, hogy mindenki tehetséges, én meg semmihez sem értek egy minimális szinten sem?

Figyelt kérdés
Akármerre nézek, mindenütt tehetségeket látok. Sokan iszonyat jól rajzolnak, én meg egy pálcikaembert is alig bírok megalkotni. Látom a sok eredményes embert és ez rohadtul elszomorít. Mindenki ért valamihez valamilyen szinten, én semmihez. Bár tegyük hozzá, hogy nem nagyon érdekel semmi sem. El vagyok keseredve, hogy mások bezsebelik a folyamatos elismerést, én meg ilyen értéktelen sz*r vagyok.
2016. aug. 20. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok mint te. :(
2016. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Csak meg akarsz nyugtatni! :(
2016. aug. 20. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

1-ső válaszoló vagyok.

Én tényleg semmihez nem értek, egyszóval 0 tehetségem van.+ selejtes külső + xy bajom van.


Számomra az volt legnagyobb csalódásom, gyerekkoromban volt egy álom hobbi. Hiában gyakoroltam évekig,sok év gyakorlással is ugyan ott voltam ahol elkezdtem.Rájöttem fölösleges folytatni és végül befejeztem.:-( Elszomorít mások x meg y-ben tehetséges én nem.

2016. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én jelenleg is csinálom a kedvenc hobbimat, 5 éve kezdtem, de egy féllábú majom is ügyesebb nálam. :( Más bezzeg meg 2 percig ismerkedik a hangszerrel, azt' vagy 5000 akkordot le tud játszani azonnal... :(
2016. aug. 20. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!