Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik régen ducik voltak, de...

Akik régen ducik voltak, de sikerült lefogyniuk, mennyiben változott meg a személyiségetek és megnőtt az önbizalmatok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor én fogyókúráztam akkor tulajdonképpen még a lefogyott dkg-ok is boldoggá tettek. Ahogy megy le fokozatosan jobban érzi magát az ember és ezt a külvilág is észleli. Természetesen nő az önbizalom is, főleg mikor mondják, hogy "úristen mennyit fogytál? Nagyon látszik". Csodálatos érzés, de egyben nagyon nagyon nehéz is és hatalmas kitartást igényel. Nyíltabb leszel tőle és kitartóbb az élet minden területén.De vigyázni kell azért az önbizalommal, nem szabad elszállni. Sok ilyen embert ismerek akik túlzásba estek és totál megváltoztak.
2016. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a családomban van ilyen személy. 160 centi magas nő, azelőtt 58-60 kiló volt, lefogyott kb 50 kilóra. Még csak nem is edzésnek, fegyelmezett fogyókúrának köszönhetően, hanem néhány évig fennálló rossz körülményei miatt, konkrétan szinte nem volt mit ennie. (De a cigarettát azért mindig megoldotta.)

Azelőtt kedves, normális ember volt, viszont a fogyása után olyan szinten elszállt magától, annyira meg van róla győződve, hogy ő most milyen jó nő, és más (erősebb testalkatú) emberekről olyan lenézően beszél, hogy én már nem is szívesen állok szóba vele.

2016. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Minek fogyózni?????? A duci nők nem úgy szépek ahogy vannak?
2016. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit szarkasztikusnak érzem a kérdést 3-as. :)
2016. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3 lányt ismerek, akik ducik voltak és lefogytak. 2 az osztálytársam volt középiskolában, egye pedig hasonló kor, de másik iskolából ismerem. Most 20 körüliek.

Duciként mindegyikük többet foglalkozott a személyiségükkel, jobban becsülték, ha valaki bókolt nekik vagy szerette őket. Emellett önbizalom hiányosak voltak.

Fogyás után közülük 2 teljesen elszállt... Több férfi érdeklődött irántuk, nekiálltak magukat kiélni. Már nem becsülték azokat a kategóriás őszintén közeledő srácokat, akiket előtte. Minél helyesebb és népszerűbb pasit akarnak és teljesen a közösségi oldalak megszállottjai lettek. Mintha kompenzálni akarnák, hogy a múltban nem ők voltak a népszerű lányok.

Egyikük, aki megmaradt normális, ő tényleg az maradt. Természetesen neki is nőtt az önbizalma és látszik is rajta. Nyitottabb, könnyebben ismerkedik, könnyebben oldódik. Ő is több képet rak ki magáról és már mer egész alakosat is. Ő viszont nem szállt el és nem felejtette el, hogy régen a külseje miatt máshogy kezelték, szóval még mindig ugyanolyan pasit keres, mint akkor.

2016. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én önbizalom hiányos voltam mikor lefogytam kb 13 kg tól szabadultam meg nőtt az önbizalmam de nem éreztem magam a világ közepének 😂 Szóval nekem ennyi a sztorim😂😃
2016. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a párom fogyott le a nyáron 21kilót és emiatt teljesen megváltozott, dúrván el is szállt magától- vége is lett a kapcsolatunknak... én örülök a sikerének, bár a cigi miatt nem evett, ami nem tudom miért olyan nagy érték, ha azzal érte el valaki a fogyást.. megnőtt az önbizalma, rájött, hogy más csajoknak is bejön, de hogy ezzel hosszabb távon többet árt magának az is biztos.
2016. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en kedvesebb voltam sokkal
2016. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!