Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » OwnMcKendry vélemény?

OwnMcKendry vélemény?

Figyelt kérdés

25 éves (igen, nem tűnik annyinak) és még youtubeozik amiből biztos van szép summája, de engem az érdekel, szerintetek nem kéne inkább lassan családalapítással foglalkozzon? (nem beleszólni akarok, imádom a videóit). Elvégre kevesebb mint 5 éven belül 30... lassan ott kéne hagynia a kockulást.

Részemről nekem van még időm, főleg, hogy flash után most ki van rghztatba az xboxom és megtanultam gamet írni, így fel se állok a tv elől, de van életem is. Vajon ő hogy van vele? Még csak nem is egy csúf figura. Nagyon szerethető. 16/L



#YouTube #youtubesok #gameplay videos #gameplayers
2016. aug. 23. 04:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én amúgy 19 néztem és van barát nője( kokonosdi szív kokonosdi lélek kokonosdi leszek amíg élek 😅)
2017. febr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
2017. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zsolti777 válasza:
0%

Teljesen mindegy mennyi idős!

Beteg! Lehet rajt látni, hogy elmebeteg. Menne el inkább dolgozni!

2021. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!