Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják sokan az amerika...

Miért utálják sokan az amerikaiakat (USA)?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Mert állítólag ostobák, primitívek, egyszerűek. Lehet, sőt, biztos van köztük ilyen, de nem kellene általánosítani... jóval előttünk tart az országuk...

Én nem utálom őket, de nem is rajongok értük, hisz semmit sem tudok róluk, ami hiteles információból származna.


Az utálat irigységből is fakadhat.

2016. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
2016. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Aki utálja őket még nem volt dolga amerikaival vagy nem járt az államokban.

Az amerikai emberek rendkívül kedvesek,barátságosak,segítőkészek és közvetlenek.

Teljesen más a mentalitásuk mint a magyar embereknek.

Vajuk be, Magyarországon sokszor alig viselik el egymást az emberek, idegesek, ingerültek, és türelmetlenek egymással.


Az tény,hogy az átlag amerikai hülyébb mint egy átlag magyar.

Itt ha egy festőnek nem müködik a csapja nem fog nekiállni megszerelni mert nem tudja, ezért hív egy vízvezeték szerelőt majd ő megoldja. Magyarországon ha van valami gond az emberek azért megtudják bütykölni ezt azt, és nem fognak szerelőt hívni minden kis hülyeség végett.


De egy sima beszélgetés közben is nagyon lehet rajtuk látni,hogy sík hülyék sok dologhoz, de igazából ezzel nincs semmi probléma mert ők így is tök jól elvannak, csinálják a jó pénzeket, boldogan, lazán élnek és kész.

2016. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nekem nincs tapasztalatom velük de az az álmom hogy egyszer ott fogok kint élni ezért is kérdeztem, de állítolag buták, mint ahogy írtátok, de az nem baj a lényeg hogy kedvesek legyenek és befogadóak
2016. aug. 26. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!