Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért utálják sokan az amerika...

Miért utálják sokan az amerikaiakat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Az üres, buta sztereotípiák miatt.

Meg mert sokkal jobb életük van, mint nekünk. (lényegesen magasabb bérek + kisebb kiadási költségek)

2012. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerűen,irígység.
2012. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszadóval értek egyet.
2012. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Meg a sztárok is hatalmas összegeket kapnak a munkájukért. A suliban beképzelt, gazdag emberek járnak. Meg ha valamelyik ország azt mondja, hogy betiltjuk az amerikai termékeket (pl. Coca-cola), akkor azt az országot megszállják az amcsik. Tehát, hogy az amcsik nem tudják elfogadni, hagy vannak olyan nemzetek, akik őket utálják.
2012. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irigyek.
2012. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel nincs egyetlen amerikai ismerősöm sem, nem utálom őket.
2012. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy irigység. Jól élnek az ausztráluk meg a kanadaiak is, mégse utálják őket. Egyszerűen azért mert Amerika a világ közepe lett, és ebből kifolyólag úgy érzik, hogy önkényesen beleszólhatnak mindenbe. És ez nem az amerikai állampolgárok felé irányul, hanem maga Amerika felé.
2012. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
en nagyon szeretem oket. Segitokesz tarsosag. Sokmindent tanulhatna toluk kicsiny orszagunk.
2012. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Hát azért olyan sokat nem tanulhatnánk tőlük maximum azt hogy kell lövöldözni az utcán,iskolában,moziban,plázában.stb....

Szerintem az Amerikaiak úgy ahogy vannak betegek.Semmit nem tudnak(legalábbis az általános iskola meg a középiskola náluk egy vicc)Meg azért őket már nagyon beszívta az internetes világ(legalábbis a többséget)

Amúgy szerintem az USA maradjon meg magának és ne parancsoljon a világnak...náluk is van min javítani pl:államadósság,közbiztonság,oktatási rendszer stb... amíg ezeket nem oldják meg addig ne az USA diktálja már a szabályokat.Ha annyira erős akkor vigye ki az összes katonáját a háborújukba ne más nemzetek katonáit rángassák bele az ő dolgukba...

Erről ennyit....

Szerintem az angol ajkú országokban sok minden nincs rendben talán Ausztrália és Kanada(bár ő túl közel van az USA-hoz)csinálnak valamit jól de Anglia és az USA nagyon beteg társadalom már.

2012. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Kedves előző, teljes mértékben egyetértek veled! A globalizáció, a népbutítás ez mind Amerikából jön, sokan, pedg azért vágynak oda, mert azt hiszik ott olyan az élet, mintt ami az idióta hollywood-i filmekben látnak. Iszonyat pazarlás megy náluk, ott minden második embernek bazi nagy pick-upja van meg terepjárója, ami egy kész benzinnyelő, teljesen felesleges!
2012. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!