Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A félelmet hogy lehet legyőzni...

A félelmet hogy lehet legyőzni teljesen átlagos dolgoktól?

Figyelt kérdés

23 éves F vagyok egy ideig pánikbeteg voltam igen súlyosan, de jelentősen javult az állapotom, viszont még közel sem tökéletes...


100 km-t kellene busszal utaznom hamarosan, de valamiért folyamatosan görcsölök tőle. Talán nem is a buszon való rosszullét (persze ez is benne van a pakliban), hanem az, hogy mi lesz, ha odaérek, de hazafelé nem megy a busz, amit kinéztem, elkeveredek, ugyanis eléggé töketlen és szerencsétlen vagyok ilyen helyzetekben, és ha annyira stresszes vagyok, még lehet, hogy valami más járatra szállok fel... A felfogásom is igen nehéz...


Tudom, így 23 évesen eléggé érdekesen hangzik, de sajnos ilyen problémákkal küszködöm, ez az igazság.


Vessem bele magam ezekbe dolgokba szerintetek? Félek, hogy később ez igen könnyen visszájára fordul, és egész életemben egy ilyen szerencsétlen flótás leszek :/


Üdv.


2016. aug. 29. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyeneken én is szoktam stresszelni ,de idővel elmúlik.Ha pedig attól félsz ,hogy a hazafele busznál elkavarodsz én azt szoktam csinálni, hogy mindent megnézek rengetegszer ,hogy honnan megy, mikor és 10 perccel előre kimegyek, hogy tuti megtaláljam.Ja és ha rossz buszra szálnál az úgy is kiderülne amikor jegyet veszel és a sofőr is biztos útba igazít szóval lehetetlen, hogy ne juss haza.Sok sikert és jó utazást!

Üdv.

2016. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi !!
2016. aug. 29. 13:44
 3/4 anonim válasza:
Én sem szeretek idegen helyre menni. Nekem a segít, ha a Google utcatérképét is megnézem, és konkrétan látom, hova megyek, hol van gyalogátkelőhely, stb. A buszmenetrendet meg felírom egy papírra. Szám meg van, ha eltévedek, kedvesen megszólítok valakit, hogy mi merre van. Ne aggódj ennyit, ezek sziszfuszi dolgok! :) Csakis akarattal megy az idegeskedés legyőzése!
2016. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Okostelefon -> google maps -> útvonaltervező (tömegközlekedés), skyscanner bármi.

Okostelefon - Booking app - foglalsz egy szállást max és megnézed hogyan jutsz másnap haza

2017. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!