Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért érzek mindent időpocsékol...

Mért érzek mindent időpocsékolásnak? Mit tehetnék ez ellen? Hogyan tudnám élvezni, amit csinálok?

Figyelt kérdés
Semmit nem szeretek csinálni. Régen voltak hobbijaim, amiket szívesen csináltam és szívesen megosztottam a barátaimmal, de valahogy valami megváltozott. Bármibe belekezdek, az van bennem, hogy csak az időmet pocsékolom, viszont fogalmam sincs, mit akarnék csinálni helyette, amit nem éreznék időpocsékolásnak. Egyébként nagyon kreatív ember lennék, régen rengeteget írtam, rajzoltam, zenéltem, és szívesen megmutogattam ezeket a barátaimnak, és most is lennének ötleteim ilyesmire, csak az értelmét nem látom, hogy megvalósítsam őket, mert már nincsenek barátaim, akik őszintén örülnének neki és érdekelné őket, esetleg kritikát is adnának. Idegeneknek meg nem szeretem mutogatni a dolgaimat, próbálkoztam regisztrálni ilyen írós meg rajzolós oldalakra, mint pl. deviantart, de valamiért nagyon zavart a tudat, hogy az egész világon bárki idegen láthatja a cuccaimat, le is töröltem már az összeset. Nem is tudom, mivel telnek el a napjaim, csak ülök a gép előtt és teszem a semmit, enni is alig eszem, nincs étvágyam. Teljesen belefásultam az egész életembe. Nincsenek bizalmasabb barátaim, akikkel megoszthatnék bármit, egyedül élek, a családom messze van tőlem. Pszichológushoz is elmentem, így már legalább tudom, mi az oka annak, hogy nehezen szerzek barátokat, de ettől nem lett sokkal könnyebb.
2016. aug. 29. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek, bár már kezdek kicsit kilábalni belőle. Nálam ezt nagy valószínűséggel a kamaszkor okozta, de te ahogy értelmezem idősebb vagy már ettől a korcsoporttól. Ha a pszichológustól megtudtad mi okozza abban nem tud segíteni, hogy leküzdhessed ezt a problémát? Esetleg kereshetnél klubokat vagy tanfolyaokat, ahol művészeti témákról tanulhatsz és hasonló érdeklődésű embereket ismernél meg.
2016. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!