Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek a kedvtelenség ellen?

Mit tehetek a kedvtelenség ellen?

Figyelt kérdés
Mostanába nagyon kedvtelen vagyok. Itthon döglök egész nap! Nincs kedvem kimozdulni se meg semmihez! Hogy hozhatnám meg az életkedvem?

2016. aug. 20. 14:49
 1/6 Blade Bone ***** válasza:
Akaraterővel... Tudod, ez az ami akkor is hajtja az embert, ha már nincs remény. Megtervezel valamit, és ha törik, ha szakad, azt bizony véghezviszed. Ez így működik. Ha nem jó a kedved, olyat csinálj, ami fel szokott dobni, és most hiába nem tesz már boldoggá, akkor is csináld, kis idő múva meg lesz az eredménye. :)
2016. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?Hán
2016. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves
2016. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

fiú! 14 éves!

Az akarat erőm az pedig már elveszett...

2016. aug. 20. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid? Velük kéne valamit csinálnod, tuti velük mindenhez lenne kedved.
2016. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fiu / 15 éves...én is igy voltam...és vagyok is de a kuzdosportok érdekelnek pl...valamit csinálj magaddal...a korosztályod tele van h*lyékkel , mégis mit vársz másoktol? talalni fogsz normalis embereket akik szeretnek hidd el de 12évesek között érett embereket ne nagyon keresgélj....
2016. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!