Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 17 éves lennél akkor mit...

Ha 17 éves lennél akkor mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Esetleg mit csinálnál másképp?
2016. aug. 29. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés ?
2016. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Iskolába járnék.
2016. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Vennék cigit.
2016. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Gyurnék.
2016. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tanulnék és megcéloznám a 3 diplomát. Olvasnék, művelődnék, barátkoznék.
2016. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mármint, ha visszamehetnék akkora, mikor én tizenhét voltam? Nem tudom, hogy lenne -e valami, amit másképp csinálnék. Úgy értem, igen, rengeteg dolog van, amit elrontottam. Mindig is volt. Valószínűleg akkor is volt ilyen, mikor tizenhét voltam, bár nem tudom korhoz kötni a hülyeségeimet. Azonban... Nem biztos, hogy bármit is megváltoztatnék, hiszen mindig is voltak / lesznek rossz & jó pillanatok az életben, azaz az életemben. Ha pedig valamit változtatnék, sok minden máshogy alakulna, már pedig hiába panaszkodok annyit, annyira azért nincs rossz dolgom, érted. Szóval, szerintem nem változtatnék semmin, maximum apróságokon, de azon meg felesleges... NAJÓ. ÁLLJ.


Kicsit túlgondoltam az egészet.

2016. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

#5 mi a f **nak 3 diploma??



nyelvtudásra feküdnék rá, + programozásra.. minden más tantárgyat lesz@rnék. és ahogy megvan a nyelvtudás már dobbantanék is ebből a f*stengerből.

2016. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szóval, ha egy évvel fiatalabb lennék? Hát nem sokat számítana.
2016. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó - akkor te azt mondd el, hogy mit csináltál tavaly, és most mit csinálsz! :D
2016. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 Dolgoztam és most is azt csinálom, vagyis jelenleg nem. Inkább én akkor szeretnék visszamenni, amikor 14 éves voltam akkor hullott darabokra az életem. 18 Éves vagyok szabadidőm nulla, maximum a telefonon netezgetek munkaidőben. :P Korabeliekhez képest én 50+ éves vagyok.
2016. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!