Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A drog ezeket a problémákat...

A drog ezeket a problémákat megoldja?

Figyelt kérdés

Félénk vagyok és gátlásos, de tényleg extrém mértékben.


Nem igazán merek megszólalni, nincs hangom, kevés az önbizalmam. Ha beszélnem kell valakivel nem tudok, mert annyira szorongok.


Nos, az érdekelne hogyha pl. heroint szívnék az egy pár órára megoldaná ezeket a problémáimat?


2016. aug. 30. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj, holnapután suli
2016. aug. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

A heroin után letépnéd a ruháidat a suliban, az asztal közepére sz*rnál és meghágnád az összes tanárt, miután előadtad a Titanic hajóorr jelenetét a függönyökbe csavarva. Aztán összeesnél és a kórházban ébrednél, ahol közlik, hogy tönkrement a veséd, rákerültél a transzplant listára, de ne nagyon reménykedj, mert 3 év a várólista jelenleg.


Szóval igen, a heroin az fˇsza dolog.

Normális vagy?

2016. aug. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Nem, nem oldja meg.

Amit tenni tudsz, hogy szép lassan bontod le a falat amit magad köré húztál az évek alatt. Ha pedig nem vagy jó bontásban akkor keresel egy pszichológust aki segít.

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok.

Ha valakivel beszélgetnem kell akkor reflexszerűen tőmondatokban válaszolok, direkt a témánál maradva, hogy a beszélgetés a lehető leghamarabb véget érjen. Nem akarom ezt szándékosan, tudatalatt csinálom így. Persze ennek köszönhetően alig beszélek valakivel..

Ha mégis beszélnem kell egy ismeretlennel akkor elkezdek izzadni. Főleg a homlokom, és a szemöldököm.

Ha közösségben vagyok izzad a tenyerem, és szorongok, hogy ki jön oda akit ismerek, és kezet kell fognom vele..

Ha egy felettem álló személlyel kell beszélgessek(tanár), és nem a témába vág a kérdése, pl. egy hétköznapi életet érintő kérdést vitatunk meg, akkor elcsuklik a hangom, elkezd nagyon melegem lenni. Izzadás újra megindul ha a téma engem érint.

Már utálok emberek közé menni, a házat is akkor hagyom csak el amikor suliba kell mennem, vagy valami kötelező helyre. Az emberektől is félek, szorongok. A szorongás hatására sajnos pár egészségügyi probléma is kijött rajtam. Na meg a fóbiák. Persze az orvoshoz sem merek elmenni, de mégis tudom, hogy emiatt a helyzet miatt van.

Ami a legviccesebb az egészben, hogy itthon semmi bajom nincs. Nem izzad semmim. Normál hangon, a helyzethez elvárhatóan tudok beszélni akár a legkényesebb témákról is, huzamosabb ideig. Nem idegeskedem, és minden szuper.

Szóval... szívás van, a füvezést ajánlotta az egyik ismerősöm, kipróbáltam de az a konkrét helyzet, hogy amíg tart a hatása csak addig jó. Itthon próbáltam ki, azonban itthon amúgy is jól vagyok. Befolyásolt állapotban, amikor olyat tehetek ami számomra hátrányos lenne a jövőben, meg nem szeretnék megjelenni nyilvános helyen.

Marad a hagyományos, igazi, nehéz út. :) Megoldom ezt a pszichés probléma áradatot. :)

2016. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Hamarosan kezdődik az iskola, iskolapszichológussal meg tudod beszélni e problémádat.

Lelkileg kell rendbetenni ezt a problémát, pszichológus tud ebben segíteni, vagy napi szintű, tudatos gyakorlás.

Ilyen szerekkel pedig ne élj.

2016. aug. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%

Nem oldja meg, ezt a gátat egy pár fröccs vagy 1-2 sör sokkal könnyebben feloldja. DE NEM MEGOLDJA!

Megoldani utána te tudod, akár pszichológus segítséggel (a heroin és a pszichológus még árban is ugyanott mozog, csak az előbbi tökretesz a másik meg összerak)

2016. aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!