Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálsz a nyár utolsó...

Mit csinálsz a nyár utolsó napjain?

Figyelt kérdés
Két nap múlva suli. Mit csinálsz addig?

2016. aug. 30. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanazt mint eddig, csak még jobban próbálom kerülni az üresjáratokat.
2016. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Türelmesen várom, hogy elteljen az idő, és végre iskolaidőszak legyen. Kezdek belefáradni a munkába kellene már egy kis kikapcsolódás.
2016. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Zúzok, mint állat, és előkészítem Varus csapdáját.
2016. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem túl sok mindent. Sétálok, zenét hallgatok, írok a netes barátaimnak stb. Bárcsak örökké nyár lenne...
2016. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Isten ments hogy örökké nyár legyen.


Semmit, megvárom ezt a pár napot, és elkezdek majd suliba menni.

2016. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ETS2
2016. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát ugyanazt amit eddig is... nagyjából semmit :D

Csak egyre többet gondolok arra, hogy milyen hamar eltelt a nyár. Remélem a suliidő is hamar el fog telni. Szerencsére az érettségin már túl vagyok, szóval így már nem lesz akkora teher :)

2016. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Dolgozok (vagyis unatkozok, mert a 8 óra ülésért fizetnek), majd hazaérek 3 kor és unatkozok lefekvésig majd megint dolgozok.

Jön a suli, aztán ugyanezt csinálom tovább.

Azt hittem k&rva jó lesz, ha vége lesz a sulinak... chhh... Hagyjuk.

2016. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Délelőtt és kora délután a cosplayemen dolgozok, késő délutántól estig pedig kresszen leszek.

Nekem elég hosszúnak tűnt ez a nyár mert mindig csináltam valamit vagy dolgoztam valamin. Egy hét kihagyásom volt amikor beleszerettem a Metal Gear Solid 5 játékba és nem tudtam letenni. Még mázlim volt hogy közvetlen előtte lett vége a diákmunkámnak.

Most le fognak pontozni, de nekem jó nyaram volt. Egy sikeres előrehozott érettségivel indítottam, majd arra tettem egy övvizsgát. Nyár közepén nyelv vizsgáztam. Rengeteg mindent készítettem és strandoltam is egy párszor. Sajna nyaralni nem voltam, de sok házibuli pótolta azt is. És így legalább maradt pénzem is a nyári melóból amiből már elkezdtem a jogsit. :)

Gondolom most sokan nagyon utálnak itt ezért...

2016. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Találkozok a barátommal :)
2016. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!