Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem értékelnek pozitívan?

Miért nem értékelnek pozitívan?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre itt a gyakorin, hogy amikor kiteszem a lelkem, válaszolok a kérdésekre, keresek, linkelek, stb. Akkor az esetek többségében még egy zöld kéz is nagy hála lenne.

De ha véletlenül beszólok valakinek, vagy leírok valamit őszintén és tárgyilagosan, csak az illető besértődik és nem tetszik neki, akkor bezzeg rögtön megy a piros.

Miért nem tudjátok a segítséget legalább egy zöld kézzel meghálálni? Csak akkor aktívkodtok, ha le lehet húzni a másikat. Én tízszer is kattintok zöldre, míg egyszer egy pirosra.


2016. aug. 30. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen, szóval az általánosítás csúnya dolog.

Sok ember sikertelen az életben és úgy érzi, hogy a gyk %-a kompenzálja a sikertelenséget. Így ha ők nem képesek egy normális választ írni, akkor úgy érzik, hogy le kell húzni a másik válaszoló %-át, hogy akkor a "szomszéd tehene is dögöljön meg".

2016. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The magic of banana ***** válasza:
Én is sokszor tapasztaltam már ezt. Ne vedd a lelkedre. Koncentrálj inkább azokra az esetekre, amikor a kérdező értékeli, hogy időt szántál rá és próbálsz segíteni neki :)
2016. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a többségnek(valamiyen témában nekünk is) úgy van beállítva az agya, hogy a negatívat látja, azt hozza előre és nem a pozitívat. Sajnos...
2016. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. mentek a zöldek :)
2016. aug. 31. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!