Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem értékelnek a férfiak...

Miért nem értékelnek a férfiak? Miért baj az, ha kimutatom az érzéseim?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy ha szerelmes vagyok rajtam nagyon meglátszik: elpirulok, ha csak rám mosolyog a fiú, akivel járok, meg iszonyatosan boldog tudok lenni. Csak azt nem értem, hogy ez miért baj, attól még nem vagyok szende meg prűd, ahogy azt mondják rám. Jobb, ha egy lány rideg és érzelemmentes egy kapcsolatban? Miért kell azért lenézni, hogy nem leplezem az érzéseimet?
2013. aug. 8. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Van akit zavar van akit nem. Mindenki másmilyen.
2013. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alighanem megölöd bennük a vadászösztönt.
2013. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert akit ez zavar, az annyit is ér.
2013. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez qrva jó dolog:)
2013. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van, akik kifejezetten azokat keresik, akik hűvösek, mert azok menőbbek/nehezebb prédák. Meg azt hiszik, hogy a nagyon szerelmes típusú lányok butuska szüzikék.


Nyugi, van olyan srác, aki értékeli, hogy kimutatod az érzelmeidet, és előbb-utóbb meg is fogod találni :).

2013. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!