Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felteszek egy kérdést, miért...

Felteszek egy kérdést, miért nem a kérdésre válaszolnak?

Figyelt kérdés

Most úgy őszintén, amiket észre vettem, felteszek egy kérdést, több nézőpontból megközelítve szöveggel, de a válaszolók 80%-a a fő cím kérdésnél tovább nem lát el, így arról kezd el olyan dolgokat írni amiknek semmi köze amúgy a kérdés lényegi részére. Gyakran tapasztalom azt az egyszerű beszűkült világnézetet, azt a lehúzó negatív mentalitást, hogy csak úgy oda hány valmait a kérdésre hogy "höhh szar az élet.

De nem is veszik a fáradtságot hogy megértsék. így csak elszórtan 1-2 válaszoló akad, akinek átmegy a kérdés lényege, és tud hasznos választ adni.

A másik meg az, fel teszek egy kérdést, azonnal jönnek támadnak személyeskednek a válaszolók, hogy Én milyen vagyok..hol ott sehol nem írtam bele magam, meg biztos velem van a baj.

Na meg még egy, mikor felteszem a kérdést, mindenki elkezdi mesélni a saját személyes életét.


2016. aug. 30. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az én válaszom sem fog tetszeni.


Aki itt kérdez, számítson rá, hogy különféle emberektől kapja a választ, akik saját nézőpontjukból különbözőképpen látják a dolgokat és sokféleképpen reagálnak.

Minden válasz üzen valamit, de az már a kérdés feltevőjének intelligenciáján múlik, hogyan tudja ezeket kezelni és mennyit tud tanulni belőlük.

2016. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Jaja! Ha pedig nem kérdezel, feljelentéssel fenyegetőznek. Kilátástalan a helyzeted!
2016. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt szinte el sem hiszem. Egy értelmes kérdést raktál fel, amiben nem szerepel a bombanő szó. A "helyesírasoddal" még mindig elárulod magad.


A kérdésre válaszolva: Idióta kérdéseket teszel fel és csak provokálni akarsz

2016. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neked meg üldözési mániád van.
2016. aug. 30. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:

...és amellett igaza.

A bombanős kérdéseket mellesleg már tuti egy pszichiáter vizsgálja. Szomorú, hogy ezeknek az embereknek fogalmuk sincs, hogy baj van velük...

2016. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert általában nem érdemes bővebben válaszolni. Ha látok egy számomra érdekes kérdést, írok egy többsoros választ, a lehető legtöbb dologra kitérve, szubjektíven-objektíven. Az esetek kb. 90%-ában a reakció: Semmi.

Aki viszont ír egy egyszerű "Ja." szintű választ, annak rengeteg kérdező visszaír, hogy jó, hogy valaki ugyanúgy gondolja.

Rengetegen csak pozitív megerősítést akarnak a véleményükkel kapcsolatban és nem igazi választ a feltett kérdésre. Rengetegen meg a frusztrációjukat vezetik le.

A személyes részre meg nem lehet mit mondani. Rengeteg ember világképe beszűkült és annyiból áll a véleményük, hogy ami velük néhányszor megtörtént, az általános igazság.

2016. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert nálad minden más érdekesebb téma. Buta kérdésre ne várj érdekfeszítő választ.
2016. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

túl hosszú a kifejtés

ha nem írnál le minden futó gondolatot nem kötnének beléd

2016. szept. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Emi :) válasza:
NEMTOM
2016. szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!