Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van ennyi bunkó ember...

Miért van ennyi bunkó ember itt az oldalon? Felteszek egy kérdést, erre nem is arra válaszolnak, hanem elkezdenek beszólogatni. Veletek is szokott lenni ilyen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 15:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
25%
azért mert valahogy le kell vezetnünk a feszültséget csillagvirág:) hogy lehet ezt ilyen kérdést feltenni?? miért vannak bunkók? XD miért vannak nem bunkók? ez hülyeség..XD
2010. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de igazából ez egy láncreakció. Egyik hülye szüli a másikat. Néha ez rendben van, de nem minden kategóriában állja meg a helyét.
2010. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert az esetek 99%-ban sikerül értelmes kérdést feltennem, amire nem tudnak bunkózni az emberek.
2010. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Sokan unatkoznak, és így élik ki magukat.

Na és rájöttem nem teszek fel olyan kérdést,amire normális választ várok.

2010. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Leggyakrabban Normális kérdésnél is jönnek a bunkó válaszok. Biztos nagyon fusztráltak lehetnek és itt élik ki magukat. Csak sajnálni lehet az ilyen "embert".
2010. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Általában amilyen a kérdés, olyan a válasz.
2010. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Hülye kérdésre hülye válasz...
2010. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2%

Ha te olyan okosnak tartod magad hogy másokat akiket nem is ismersz lebunkozol mi a fenének kérdezel bármit is , mert ugye te nem vagy bunko te mindent tudsz. Akkor hülye kérdésre ugye hülye válasz Okos kérdésekre hasznos választ már sokszor olvastam, és kérdst is amit én is feltettem volna Soha nem pontozok le senkit mivel a kedvesség semmibe nem kerül.És irt legalább választ.

NA AKKOR KI A BUNKO AKI ILYET KÉRDEZZ LE IS IRJA UGYE?

2010. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Azért meglátszik, hogy már ide is jöttek a bunkók beszólogatni...

Sajnos ez nekem is egy örök probléma. Van valami, amit jó lenne értelmesen megbeszélni, erre meg idejönnek és jól beszólogatnak. A legrosszabb, amikor adok egy értelmes választ egy kérdésre, és akkor lepontozzák. Ez főleg politikai témakörben esik meg sokszor.

2010. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Akinek nem inge... Egyébként én is jártam már így. Feltettem egy kérdést, amire komoly választ vártam, és fontos lett volna a válasz, de csak a vicces kedvű és a sértéseket dobáló emberek jelentkeztek.
2010. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!