Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne nekem is ilyen...

Hogy lehetne nekem is ilyen mély hangom?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Hogy lehetne nekem is ilyen mély hangom éveken belül, vagy idősebb koromra?


Sok alkohol & cigaretta, ugye? De mégis mennyi? Vagy ezeken kívül sehogy?



2016. szept. 3. 15:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
19/F
2016. szept. 3. 15:08
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj direkt mélyebben, kicsit odafigyelsz és menni fog. Ha még a sebességüket is tartod könnyű lesz. A végén már megszokod és megy magától majd. Miért akarsz így beszélni, ezeket a csókákat meghallgatni türelemjáték.
2016. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Genetika...bár lehet úgymond ,,külső segítséget" is igénye venni, pl. Phil Anselmo szétordibálta a torkát, mára meg basszus lett az eredetileg bariton hangja.
2016. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*igénybe
2016. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokat ordibálsz és attól már másnapra mély lesz a hangod.Ezt kell gyakorolni és úgy is marad.
2016. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Az ne zavarjon, hogy Bukowski végig piálta az egész életét, ill. Tom Waits a '70es években igencsak megitta a magáét, no meg persze a cigaretta állandóan.

De te tré arcnak tűnsz, hogy hasonlítani akarsz rájuk, nem pedig saját magadat adni, ők pont ezért voltak olyan zsenik a maguk területén.

2016. szept. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ja még annyi: Tom Waits 30 éves volt az általad linkelt interjú idején, Bukowski meg (igaz évszámot nem írtak a videó leírásában) de tuti 60 fölött volt már, mert úgy isten igazából akkor indult meg neki a karrierje, és akkortájt kezdték el meginterjúvolni.
2016. szept. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Hogy lehetne nekem is ilyen mély hangom éveken belül, vagy idősebb koromra?


Sok alkohol & cigaretta, ugye? De mégis mennyi? Vagy ezeken kívül sehogy?"


Ezt a részét is elolvastad, te ostoba? Tisztában vagyok Bukowski & Waits életmódjával, köszönöm. Ja, igen, zsenik voltak, de ki a franc mondta, hogy én rájuk akarok hasonlítani, hm? Különbözök tőlük, nem is akarok olyan lenni, mint ezek az emberek, a kérdésem csak a hangjukra irányult, semmi másra. Példák voltak arra a mély, rekedtes hangra, ami tetszik nekem & örülnék, ha nekem is hasonló lenne, ennyi, ezért tettem fel ezt a kérdést... :)


Köszi, hogy írtál, bár felesleges volt, de mindegy. :)

2016. okt. 1. 18:04
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja, igen, te is elég "tré arcnak" tűnsz, hála a kötekedő, lekezelő stílusodnak. Olyannak tűnsz, mint aki nagyon okosnak hiszi magát, vagy legálább is próbálod annak mutatni magad, közben meg buta vagy.


Lehet, nem így van, de minden bizonnyal, te is ilyen egyszerűen vontál le következtetést egy ártatlan, hülye kérdésből.

2016. okt. 1. 18:09
 10/12 anonim válasza:

Alapból nem értem mi a görcsnek akarsz te mély hangot? Min fog ezt változtatni az életedben? Nem hiszem, hogy a mély,rekedtes hangod fogja befolyásolni az életed.

Amilyen a hangod olyan is marad, szerintem már alapból fölösleges volt a kérdésed, nem hiszem,hogy Bukowski, vagy a sarkon mély hangú alkesz ezen agyalt fiatal korában.

2016. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!