Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne nekem is ilyen...

Hogy lehetne nekem is ilyen mély hangom?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Hogy lehetne nekem is ilyen mély hangom éveken belül, vagy idősebb koromra?


Sok alkohol & cigaretta, ugye? De mégis mennyi? Vagy ezeken kívül sehogy?



2016. szept. 3. 15:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tudod, én sem hiszem, sőt. De én mégis ezen agyaltam, valami oknál fogva, de még mindig nem értem azt, hogy téged ez miért foglalkoztat ennyire. Úgy értem, téged ez a "miért" jobban érdekel, mint engem érdekelt a mély hang, mikor feltettem egy kérdést. Ezt a kérdést. Annyira ártatlan kérdés ez, hogy nem is értem miért lovagolsz (lovagolunk?) ezen azóta is. Nem tudom miért akarok, már nem is akarok, csak akkor ez átfutott az agyamon, azt' feldobtam ezt a kérdést, de lényegtelen.


Amúgy, bocsánat a hangnememért az előző válaszaimnál. Igazából csak rossz passzban voltam, különösebben nem zavar, hogy mit írtál, te dolgod, inkább csak nem értem. De tényleg mindegy.


Na, legyél jó, talán egyszer megiszunk egy sört, anélkül, hogy tudnánk a másikról, hogy valójában kicsoda.

2016. okt. 3. 09:59
 12/12 anonim válasza:
Nem fogyasztok alkoholt, de okés, nincs harag persze
2016. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!