Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok képes munkát...

Miért nem vagyok képes munkát keresni?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja végeztem az iskolával és azt érzem, egy senki vagyok. A többi volt osztálytársan már rég dolgozik, félek a csalódástól, hogy a munkatársaim majd kibeszélnek, flegmáznak, oltógatnak, mert csendes, zárkózott vagyok.

Gyakorlati helyen is ez volt, a főnök rendes de szigorú volt, de a végén már látszott elege van belőlem, de én nem tudtam mit csinálni egyszerűen nem meretem beszélni idegeneknek stb.


A hely ahol élek fel ajánlották a közmunkát, de én nem akarok oda menni, mert egy rossz közeg.


Aztán nézegetten a tescos munkát is, de nem tudom elképzelni ott magam nagy a pörgés én meg lassú vagyok.


Pénzem meg semmi jelenleg a költözéshez...



2016. szept. 4. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
mert nem is akarsz dolgozni, bár kifogásgyártásban magas szintet értél már el.
2016. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igazat kell adnom az elsőnek. Panaszkodni mindig könnyebb mint tenni. Csak a közmunka és a Tesco van lehetőségként? Akkor inkább a Tesco. Próbálj meg beilleszkedni,és pörögni.
2016. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy a munkatársaid ki fognak beszélni, de nyugi ez nem amiatt van, mert valami baj van veled, hanem azért, mert ott dolgozol és MINDENKIT kibeszélnek. Én még olyan munkahelyen nem voltam, ahol ne ment volna ezerrel a pletykálás minden egyes munkatársról. De ismerőseim elbeszéléséből megítélve, mindenhol pont ez a helyzet.

Nekem sem tetszik, de hát ezzel nem tudsz mit csinálni. Nem kell törődni a rossz indulatú pletykákkal és megjegyzésekkel.

Keress valami melót, aztán ha nagyon elviselhetetlenek a körülmények, akkor majd otthagyod és keresel másikat. Nem kötelező egy helyen sem maradni örökre. De életed végéig munkanélküli sem maradhatsz.

2016. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!