Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen foglalkozást ajánlanáto...

Milyen foglalkozást ajánlanátok ez alapján?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 11. osztályos, úgyhogy lassan el kellene döntenem, hogy milyen irányt szeretnék választani.


Régebben nagyon érdekeltek a reál tárgyak, főleg a matek, kiváló is voltam belőlük. Még mindig jól mennek, de egyre kevésbé tudnak érdekelni. Mármint érdekelnek, de csak alapszinten.


A humán dolgokkal pedig pont fordítva van. Régebben nem nagyon fordítottam rájuk figyelmet, egy ideje viszont elkezdtem egyre jobban érdeklődni irántuk: történelem, politika, ideológiák, földrajz, filozófia, szociológia, művészetek stb. Ha pár éve valaki azt mondta volna, hogy ezek érdekelni fognak, kiröhögöm. Puzsérnak és Farkas Attila Mártonnak van egy rendezvénye (Apu azért iszik, mert te sírsz), ha valaki ismeri, nagyjából azok a témák érdekelnek, amikről ott szó esik.


2016. szept. 4. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

létezik személyiségteszt, az MBTI, ami szerintem döbbenetesen jó.

ott vannak ajánlott szakmák is a leírásban.

[link]

2016. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!