Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rubint Réka Rákos? Vagy miért...

Rubint Réka Rákos? Vagy miért nyilatkozta ezt?

Figyelt kérdés

"S hogy mi lesz a halál után? "Nekem csak egy kívánságom van - mondta a lapnak Réka. - Ha itt az idő és végső nyugalomra helyeznek, akkor hamvasszanak el és a hamvaimat majd keverjék össze Norbiéval. Ez a kívánságunk, mi így akarjuk."


Mellesleg rettenetesen szarul néz ki mostanában.

Beteg ez a nő szerintetek?


[link]


[link]



2016. szept. 5. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%

A második azért "vicces".

Nem, egyszerűen csak igyekszik megfelelni a szépségideál igényének, amit meleg férfiak támasztanak a nő felé. A sok ostoba nő meg éhezteti magát, hogy meleg férfiaknak tetsszen.

2016. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

miért lenne rákos ebből a nyilatkozatból miért következtettél erre?

ezek a képek szerintem kicsit megvannak manipulálva:) és találkoztam már vele élőben,úgy hogy nem volt agyon sminkelve. nem néz ki szarul egyáltalán. nyilván látszik,hogy nem 20 éves,van pár kisebb ránca,de egyáltalán nem néz ki szarul.

ha nem szereted akkor meg nem értem miért követed az életét meg a nyilatkozatait

2016. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ezek a képek a fészbukjukról vannak.

Nincs megmanupilálva rajta semmi, nézd meg miket osztanak meg, amikor "kihagy" a cenzoragy...

2016. szept. 5. 10:40
 4/22 A kérdező kommentje:

Nekem ismerősöm találkozott vele a közelmúltban, nem tudom te mikor láttad, és ő mondta, hogy mennyire kiakadt amikor élőben is látta...

Én nem utálom vagy iylesmi, csak bennem is teljesen más kép élt erről a nőről, aztán megláttam ezeket a képeit, meg amiket kolleganőm is mesélt a lábáról, és ki vagyok akadva azóta is..

2016. szept. 5. 10:42
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Nemcsak mostanában néz ki rettenetesen. Sosem volt egy szépség. Láttam élőben is.
2016. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a kép van megmanipulálva!

Konkrétan az első volt a nyersanyaga amit a kérdésben kiírtam...

2016. szept. 5. 10:47
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

2. Képnek köze sincs a valósághoz. Találkoztam vele személyesen, ez egy manipulált kép, 2. Kommentelőnek igaza van :)


Válaszolt egy kérdésre, ebből miért következtetsz rákra? Fura vagy.

2016. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem hiszem. De egyébként még ha beteg is, szóba jöhet még ezer más betegség.


Ez egy viszonylag friss kép:

[link]


sohasem volt szép, na meg öregszik is, de szerintem semmi baja. Bár attól még lehet rákos... de enni erővel bárki.

2016. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem elég hogy elcsúnyították a testét, jó gagyin csinálták. Ez egy 5 éves "munkája" volt? 😁
2016. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

# 7


Az arca miatt, és az őszülés miatt..

2016. szept. 5. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!