Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják olyan sokan a...

Miért utálják olyan sokan a Rubint-Schóbert párost?

Figyelt kérdés
Valamint Budapesten laknak?

2015. júl. 6. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Azért utálják őket mert tisztességes magyar emberek akiknek összejött az élet.Amúgy Norbi meg Réka egyszer kiment a hajógyári-szigetre a szigetfesztiválra,és előadta magát,ilyen szöveget tolt Norbi persze csak viccből,hogy ő igazából "fitnesz-fasiszta"...én ezen jót röhögtem.De van aki nem nevet ezen a poénon.
2015. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ja én úgy tudom,hogy Szentendrén laknak.Amúgy ez a szókimondó videó.

[link]

2015. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt nem csak arról van szó.

Én azért, hogy rendőrből így feltört, tisztelem.

De amit sokszor művelnek Facebookon, na az a "megeszem a saját szaromat 20 forintért" c. történet.

2015. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Tisztességes emberek? Emlékeim szerint erről a GVH véleménye is kicsit más volt. :D

Én mondjuk nem utálom őket, nem igazán foglalkoztat vadidegen emberek élete, egyszerűen nem tud érdekelni és ha véletlen szembejön a neten, akkor is borzasztó antipatikusnak tartom őket. Mondjuk az összes celebkedőt, mert rühellem az ilyen feltűnési viszketegségben szenvedő, önimádó alakokat, mondjuk ezek legalább letettek valamit az asztalra. :D

2015. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megosztottátok a véleményeteket. Én sem utálom őket, sőt.. Az edzéseiket nagyon birom.:) Hallottam régebben, hogy az Update kajákat csak felfujjak. Ugyan meg nem volt lehetőségem megkóstolni, de nem hiszem, hogy annyira rossz lenne. Szerintem az irigyeik hordják le oket..
2015. júl. 6. 12:02
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszi a videót is!
2015. júl. 6. 12:03
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
A Norbit azért nem bírom, mert játssza a nagy esetlent, és mégis mit el nem ért. Ezt nem irigykedésként írom, hanem valahol ellentétes ez a személyiség: amikor megszólal, teljesen nyugodt, már-már nyálas, mégis valamit tud...
2015. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A kaja tényleg jó.

De amikor benyomja a maszlagot Facebookon, hogy neki mennyire fontos mások egészsége és ő semmi másért nem él meg bla bla bla és utána persze előkerül a legújabb termék, ami bevezető áron is jóval drágább még a többi prémium terméktől is, na akkor az azért kicsit erős:)

Aztán az a legjobb, mikor előkerül pár link, hogy máshol ez mennyi, akkor meg osztja az észt, hogy nem kell irigykedni meg proliskodni.

Főleg akkor zavaró, ha valaki normális stílusban adta magát elő.

2015. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat!:))
2015. júl. 6. 21:39
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Norbit nem kedvelem. Irritál a személyisége, nem tetszenek a megnyilvánulásai, sosem bírtam.

Réka olyan amilyen, nem egy agytröszt, ennek ellenére kedvelem - néhány megnyilvánulásától eltekintve.

Nekem azzal nincs bajom, hogy abból szedték meg magukat, amiből. Arra próbálják ösztönözni az embereket, hogy mozogjanak, térjenek át egy egészségesebb életmódra, és ezt az irányt én magam is fontosnak tartom.

Az, hogy az emberi butaságnak és zabavágynak hála hülyére keresték magukat a kvázi szemét minőségű update termékeikkel... Hát erre csak azt tudom mondani, hogy az csinálja a legjobban, aki az emberi butaságból pénzt tud meríteni.

2015. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!