Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikyen érzés magasnak lenni?...

Mikyen érzés magasnak lenni? 😂😊

Figyelt kérdés

Picike vagyok154cm lány de az most mindegy.

Milyen magas lánynak magas fiunak 💗lenni??



2016. szept. 6. 17:57
 1/10 hosszúhajú ***** válasza:
óriási! közelebb van az Isten, így elég ha suttogva imádkozom, de kevésbé látom, ha szarba lépek...
2016. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Xd köszi :-)
2016. szept. 6. 18:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Te kis huncut :3 😂
2016. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Sokszor fájdalmas. Többször veri be az ember a fejét.
2016. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nekem okyan ciki kisebbségi érzetem van nemtudok kapaszkodnise a buszon szégyen.
2016. szept. 6. 18:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Örülök hogy megkérdezted. 180 centis nő vagyok. A lábaim olyan hosszúak,hogy majd fel bukok velük. Nadrágot és cipőt venni rémálom. Most nyáron nagyon divatosak voltak a lenge overálok,de a nyúlánkságom miatt a legnagyobb méret is rövidnek bizonyult a csípő-felsőtest résznél. Mindegyik úgy állt rajtam,mint egy kiscserkészen,aki kinőtte a tavalyi egyenruháját. Diszkóba menni és táncolni nagyon kellemetlen tud lenni,mert a tánctéren mindenki fölé magaslok...

2016. szept. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem fordîtva minden nagy rám a buszon kapaszkodni sem tudok mindenki kisebbnek nez stb...De megértelek téged si!Lehetnél modell d: ök is magassak en meg törpe vok ugyhogy nem lehetek az😩
2016. szept. 8. 21:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány êves vagy? Lehet hogy méh nőni fogsz! Én 152 vagyok :D Az összes osztálytársam nagy magas, én meg elveszek közöttük. Aki a második legkissebb is 167 körül van. Mindenki mondja, hogy milyen jó lehet kicsinek lenni, mert mindenhova beférek meg milyen kis aranyos. Ők meg lefejelnek mindent, mondjuk annyi előnye van, hogy nem kell létra, hogy elérjék a polcot 😂😂 én rengeteget nőttem tavaly óta ( 10en valahány centit) szóval ennyi volt a növekedés 😂 így is anyumnál pár centivel nagyobb vagyok, meg ugyan akkora mint apum. Genetika. A talál jövendőbeli barátom szerint is olyan cuki, hogy ilyen kicsi vagyok 😊
2016. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az egyik barátnőm olyan 180 centi és mindig neki kell levennie minden cuccomat a polcokról, szóval magasnak lenni fárasztó lehet, ha mindenütt megállítanak, hogy ezt vedd már le nekem stb. 😂
2016. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szörnyű.


A ruha nem baj, varrhat az ember magának.


De az emberek fejére rálátni, az nem jó. És sokan úgy viselkednek -még mondják is, hogy nekik pont az a plusz 10 centi hiányzik, ami nekem fölösleges.


A cipősarok sem érdekel, úgyis szerettem mindig is az egészséges cipőket.


És ki látott más 100 éves magas embert? A tökmagok még tovább is élnek. Szóval, szívesen cserélnék.


Az aradi vértanúk is megjárták, magasak voltak, leért a lábuk az akasztófáról. Szenvedhettek a magasságuk miatt.

2016. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!