Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miutan megkaptatok a zsebpenze...

Miutan megkaptatok a zsebpenzeteket a szuleitek szamon kerik toletek?

Figyelt kérdés
En speciel lany vagyok, a zsebpenzem nagy reszet ruhanemukre/cipokre koltom. A szuleim ideadjak a zsebpenzt, viszont utana ha veszek valamit, latnak rajtam valami uj cuccot, rogton szamonkerik, hogy ez honnan van, mennyi volt, minek veszel magadnak annyi ruhat? Es ez havi rendszeresseggel lejatszodik. Tenyleg ez a normalis? Azt nem azert adjak, hogy arra koltsem, amire szeretnem?
2016. szept. 7. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális. Jó, hogy nem meg kell őrizned a blokkokat és azokat mindig leadni, ahol tételesen rajta van minden, amit vettél az egy csomag rágótól a ruhaneműkön át a tamponig és az alkoholos italokig...


Nálam nem volt ilyen, bár sokszor magamtól mondtam el/mutattam meg, mit vettem, persze ennek gyakorlati oka volt inkább, hisz például ha vettem egy jó könyvet, volt, hogy apa is elolvasta, hisz mindketten sci-fi rajongók vagyunk... stb.

2016. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
mert a szüleid nem azért adják, hogy minden hónapba új ruhát meg új cipőt vegyél, hanem hogy megtanuld beosztani és tartalékolni és a legfontosabbakat vedd meg belőle.
2016. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Nahát nálunk sosem volt ilyen probléma! Annyi zsebpénz, amiből ruhákat lehet vásárolgatni???? Hát én a helyedben meghúznám magam és igencsak örülnék, kisanyám!
2016. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Az a cuki, hogy ATM automatának nézed a szüleidet. Csak adják a lóvét és ne pofázzanak, igaz? Te gyereked ilyen lesz,hogy fog esni?
2016. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez igy nem oke, hogy szamon kerik rajtad. Mond meg nekik, hogy mondjak meg szerintuk mire osszad be mert te mar unod ezt a felesleges szamobkerest.
2016. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mellesleg én zsebpénzt nem igazán kaptam. Max 1-2 ezer ft amiből suliba tudtam venni valamit, de lényegébe arra se volt sok szükség mert kaját mindig vittem. Inni is. Ha ruhára volt szükségem akkor adtak a szüleim annyit amennyiből tudtam valamit venni magamnak.

Ez akkor volt mikor nem volt saját pénzem. Nagy összeget sose kértem tőlük.

2016. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os ez kit erdekel? XD
2016. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!