Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is megkaptátok már ezt a...

Ti is megkaptátok már ezt a mondatot: "Azt hiszed, hogy te tökéletes vagy? "

Figyelt kérdés

Soha nem hittem, hogy tökéletes vagyok. Ezért lep meg, ha valaki ezt mondja nekem, és elkezdi sorolni a hiányosságaimat. Talán a fellépésemben van valami, ami ezt váltja ki?


Miért mondják ezt?


2016. máj. 4. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert nem lehet mindenki "tökéletes" :D
2016. máj. 4. 21:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyszer asszem, de pont egy olyantól, aki egy lyukból mászott ki és kb így ír: létci acc eggy kilo kennyerett?!%,?


Szóval ja... Megkaptam, de ennek ellenére én még mindig szejetem magamat! :33333 ^_^

2016. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy ilyenkor az irigység beszélhet belőlük. Engem sokan irigyelnek (tehetség, kinézet stb) amiket nem gondolok nagy számnak... Aztán emiatt próbálnak kereszbetenni. :(


Az jó érzés viszont, hogy pár ember szerint tökéletes vagyok, azaz szeretnének a helyemben lenni... én pedig szeretnék tőlük minél messzebb kerülni.

2016. máj. 4. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

gondolom kiérdemelted ezt a mondatod..., valakinek beszóltál, látványosan méregettél, kibeszélted a háta mögött, stb

ne haragudj, de még így ismeretlenül, látatlanban is eléggé ellenszenvesnek tűnsz

2016. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös: vagy épp szakítottam az illetővel (azaz bántani akart), vagy belémvetítettek saját tulajdonságokat (ez itt a te eseted, saját magadat látod bennem, és a saját tulajdonságaidat soroltad fel), vagy szimplán le akartak húzni. Oké, most már nyugodt szívvel utálhatsz. ^^
2016. máj. 4. 22:10
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Jó egy balf*@sz vagy kérdező.Már ne is haragudj,de amiket leírtál eléggé egocentrikus személyiségnek tűnsz és ez baj....
2016. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi váltott ki néhányótokból ellenséges érzéseket. Mit írtam, konkrétan? Engem alapvetően mindenki kedvel, jó emberi tulajdonságaik vannak, és nagyon empatikus vagyok. Nem habos torta az életem nekem sem, és nem nézem el, ha valaki tàmad, ráadásul ránézésre ok nélkül. Szeretem magam, és büszke vagyok magamra: inkább ezt tanuljátok meg.
2016. máj. 5. 10:59
 9/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember önző és hiú, így ha vki szembesíti őket a hibáival (és most nem a tahó beszólásra, hanem a kulturált kommunikációra értem), akkor rögtön támad. Azzal igazolja, hogy a másiknak nincs joga őt sértegetni meg kritizálni, hogy "a másiknak is vannak hibái". Elég pitiáner, gyerekes dolog az ilyesmi.
2016. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, mondták már pászor nekem, de mindig azt válaszoltam rá, hogy " Igen, tudom. "
2016. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!