Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan felnőni?

Hogyan tudnék gyorsan felnőni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok de kábé 15 éves szinten vagyok önön hibám kívül, mivel a szülőm nem nevelt meg és ezt nem is tagadja. Azt mondja magamat fogom majd felnevelni. Rendben én ezt el is fogadom, ha már így alakult, viszont nagyon nehezen megy valamiért. Társaságba járok rendszeresen ahol mondták, hogy sokat fejlődtem az ével során de nem eleget. Valamiért úgy érzem sosem fogom már beérni a korosztályomat, mivel amikor én eggyet lépek előre az szintén eggyet lép előre.

2016. szept. 10. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne akarj felnőni! Használd ki még azt a 10-30 évet gyerekként!

19 évesen nősültem, 20 évesen született első gyermekem. Az életem egy rohanás volt, ezért gyorsan el is szállt. 50 évesen rokkant nyugdíjas lettem, így visszatekintve soha semminek nem volt értelme. De abban az időben nem volt időm ilyesmin gondolkodni. Mindig vitt az ár, és persze a társadalmi elvárásoknak akartam megfelelni!

Ne akarj gyorsa felnőni!

2016. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ez történt veled. Viszont szerintem te is tudod, hogy mindennek meg van az előnye és a hátránya.
2016. szept. 10. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!