Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet szellemileg felnőni...

Hogy lehet szellemileg felnőni? Vagy át formálódni?

Figyelt kérdés

Sajnos alapbol szorakozott egy emberke vagyok...

Persze ezt ugy értem hogy nem csinalok a bolhabol elefantot el poenkodom a dolgokat sajat magam tartom el egyedul élek határozott vagyok de nem sok mindenen tudok ugymond fenn akadni.

Amolyan majd leaz vaahogy...

Bika a horoszkopom ..

24 F


2016. aug. 8. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontosan miben szeretnél szellemileg felnőni, milyen tulajdonságaid akarod fejleszteni?

Szórakozottan is lehetsz szellemileg felnőtt. Az is előny, hogy eltartod magad. Esetleg figyelj jobban a dolgaidra és gondold át. A helyesírásod nem a legjobb, sokan emiatt komolytalannak tarthatnak. A fogalmazásod sem. Ha az olvasás nem gond, olvass sokat, sokfélét.

És a horoszkópokat felejtsd el, értelmes szellemileg felnőtt ember ilyennel nem foglalkozik komolyan! :D

2016. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján nekem úgy tűnik, te jobban fel vagy nőve, mint az átlagember. Eltartod magad, határozott vagy - ennyi, nem kell több. Miért kéne sok mindenen fennakadni, mint ejtőernyős a tévétornyon? Csak elveszítenéd az optimizmusodból eredő lendületet.

Nem az a szellemi felnőttség, hogy mindig komoly vagy, mint a szifilisz. Egy kis önkontrollal javíthatsz a szórakozottságon. Vagy talán valami kreatív tevékenységgel, amibe belemerülsz, és akkor a hétköznapi elkalandozásaidat (már ha jól értelmezem a szórakozottságodat) ott éled meg, lényegében odafigyelve arra, amit művelsz.

De nem vagyok szakember, csak logikázok, én is hajlamos vagyok a szórakozottságra.

2016. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy nem vagy megkeseredve a problémáktól mint a mai társadalom 90%-a.

Ha jól érzed így magad akkor semmit ne tégy.A poén sok mindenre gyógyír lehet a mai világba.

24évesen egyedül eltartani magadat pedig nem hinném hogy semmi.

2016. aug. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi 12 óra munka után kicsit figyelmetlenebb vagyok dee dolgozom már a helyesírásomon a dokik sokat túlóráznak rajta ;) :)
2016. aug. 8. 02:57
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Válaszolo én értelek de pont azért indulok hátrányból mert a munka társaimhoz képest fiatal vagyok mind 40 pluszos.

Így hozzájuk képest ha fogalmazhatok igy gyerekesebb vagyok .

Mert nem zavar ha kevesebb 2-3db a túrós batyu vagy ha akkor kell kifujni a dobozt amikor indul a tábla ..


A lényeg hogy olyan piti dolgokon tudnak idegeskedni hogy az eszem meg áll. Nagyon korrektek csak látom én a reakciót .


Nem tudok rá görcsölni bizonyos kisseb jelentéktelen dolgokra.


Nem vagyok trehány. Dee maximalista se .

2016. aug. 8. 03:12
 6/7 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló . Te is rá rá tapintottál.

3 . - ' ' - . Köszöni Szépen !

Mind hármotoknak :)

2016. aug. 8. 03:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem te vagy gyerekes hanem ők keseredtek bele a felnőtt életbe. Tipikus felnőttkori hiba, sokan beleesnek. Az én anyám is olyan dolgokon tud idegeskedni, hogy nem igaz... Az egészségére is rámegy. A többi felnőtt persze adja alá a lovat, hogy "majd megtudod milyen nehéz a felnőtt élet, így, úgy fogsz te is szívni" stb... Közben meg a szemem előtt a példa, hogy felnőtten is lehet lazán élni és mégis működik minden... Ők csak azt akarják, hogy te is szenvedj, ha már ők is.
2016. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!