Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ronda lányoknak nem való a...

Ronda lányoknak nem való a csinos ruha és a műköröm és a csajos dolgok?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne való. Egyébként meg ez szubjektív, lehet, hogy neked ronda, lehet, hogy másnak meg szép.
2016. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek ronda vagyok.
2016. szept. 10. 14:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, nekik még inkább, mint a szépeknek. Az egyedi stílus, jól megválasztott cuccok, kiegészítők, smink, frizura stb. a kevésbé előnyös külsejűeket is vonzóvá teheti (a személyiségük mellett.) Aki eleve szép, azt mackóban, smink nélkül is észreveszik, aki nem ilyen szerencsés, az viszont sokat tehet érte a csajos dolgokkal.:-)

Egyébként igaza van elsőnek, hogy ez nagyon szubjektív, kinek mi tetszik.

2016. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak az előttem szólókat tudom erősíteni, relatív, kinek mi a szép. Miért tartod magad rondának?

A csinos ruha mindenkinek való. A műköröm annak, aki akarja. Sok pasinak nem jön be, de nekem tetszik a csajokon.

2016. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a szó a te szótáradban,hogy ronda?

Az ember nem attól ronda,hogy pl. magas,alacsony,duci,szeplős.

Ezek csak adottságok és ha megtalálja valaki a saját stílusát,amit össze tud egyeztetni a tulajdonságaival, az kelt igazán szép hatást.

Amire/akire én azt mondom,hogy ronda,az csak az igénytelensége miatt az.

Undorítóan hosszú rosszul felragasztott műszempilla, mosatlan haj, a jó ízlés határain kívül eső ruhaszínek-hossz-dekoltázs ...na, én ezekre használom azt a szót,hogy RONDA!

Szóval: az ember nem a szép csajos ruháktól illetve a természetes külsejétől lesz csúnya.

2016. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Előnytelen arc.
2016. szept. 12. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
A magukat előnytelen arcú csajnak tartók többsége teljesen rendben van. Nem lehet, hogy csak túlreagálod?
2016. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem-nem. Borzalmasan nézek ki.
2016. szept. 12. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Képet vagy meg sem történt.
2016. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 33/6 ***** válasza:
26%

Előnytelen arc? Edzz magadnak káprázatos fizikumot, az sose árt, ráadásul lehetséges, és csoda történik.

Nekem tetszenek az “érdekes” arcú, csinos csajok, a műköröm ezerből egyszer ha bejön, de mindennemű egyéb csajosság, csinos cucc stb vonzó számomra.

2019. febr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!