Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Műköröm utálók! Szerintetek...

Műköröm utálók! Szerintetek ezek közül a körmök közül melyik igazi és melyik mű?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy azok akik gyűlölik a műkörmöket és elítélnek mindenkit akin valaha voltak, egyáltalán meg tudják e mondani hogy a köröm amit látnak mű vagy simán festett.

1: [link]


2: [link]


3: [link]


4: [link]


Bónusz kérdés: ugyanúgy megvetitek azokat is akik festik a körmüket mint akik műkörmöt rakatnak fel?



2016. aug. 6. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem utáljuk, csak felesleges vele foglalkozni, mert úgy se érdekel senkit más körme. Az első és utolsó mű.
2016. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nem tetszenek a műkörmök, mert általában túl hosszúak és feltűnőek. Nem elegánsak, inkább közönségesek.

Ezt természetesen festéssel is el lehet érni, hogy közönséges legyen. De azért a túlzások inkább a műkörmökre érvényesek.

Amiket belinkeltél azok sem tetszenek, egyik sem. Túl hosszúak, a túl hegyes és a teljesen kocka sem tetszik.

Lakkozása egyébként nagyon szép a 2-nak és a 3-nak. Kicsit rövidebben és kerekebben tetszenének.

2016. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom a műkörmöt, de nem is szeretem. Nézhet úgy ki mint az eredeti, de viselni akkor sem olyan. Szerencsére nekem tud szép körmöm lenni, ha megnövesztem, és ha rendesen kifestem bárki elhinné, hogy mű...ezért nem festem. Nem tetszik.

De nem vagyok profi abban, h megmondjam melyik igazi vagy sem, azért megpróbálom.

1. Igazi

2. Nem vennék rá mérget, de szerintem mű

3. Mű

4. Igazi

Remélem majd megmondod a megoldást. Honnan tudod biztosan, h melyik milyen?

2016. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első és az utolsó csak festett Egyébként nem utálom a műkörmöket, csak nem tartom őket hasznosnak/funkcionálisnak vagy szépnek. De mindenkinek szíve joga. Ha neki tetszik, hát viselje. A körmömet viszont nagyon néha én is ki szoktam festeni sötét vagy szolid bézs színnel.
2016. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen képekről nem lehet megmondani melyik a mű és melyik nem. Számomra azért ocsmány a műköröm, mert természetellenesen "magasabb", púposabb tőle a köröm, ami rém hülyén néz ki, főleg ha még mellé hosszabb is az átlagnál plusz még agyon is csicsázzák. Persze ocsmány lehet saját köröm is... láttam már műkörömnek kinéző sajátot. Az ugyan nem volt púpos de ugyanúgy agyoncsicsázott volt és ronda hosszú.
2016. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Én még a saját körmömet se tudom hogy néz ki. Tövig rágom. Eléggé hányásul néz ki, de még senkinek sem tűnt fel 19 év alatt.
2016. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd elmondom természetesen a megoldást, ha nagyon érdekel akár privátban de még hátha jönnek válaszok:) Amúgy én se vagyok nagy műkörmös, egyszer volt életemben, de itt az oldalon azt figyeltem meg hogy páran hihetetlenül előítéletesek azzal szemben akinek bárki köze van a műkörmökhöz és kíváncsi voltam hogy egyáltalán meg tudják e mondani hogy melyik az vagy csak pofáznak a levegőbe:D Amúgy onnan tudom hogy melyik mi hogy videóban láttam az összes készülését. Amúgy egyetértek közönséges lehet simán festett és műkörmös is, de szép és elegáns is lehet mindkettő:) És viszonylag rövid is létezik, csak olyanról nem találtam olyan képet amiről biztosan tudom hogy az:)
2016. aug. 6. 19:23
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik műköröm.Nekem egyik sem tetszik mert túl hosszú vagy pedig a színe nem jön be.

Amúgy a műköröm viseléssel semmi bajom sincsen.Esztétikusnak tartom egy bizonyos határon belül. A vad színek és a karom viselés nem az én műfajom.

Egyetlen egyszer én is kipróbáltam. Szolid lakkozású volt és formára az utolsó képre hasonlított de kisebb hosszúságú volt.. Nagyon szép volt, kifejezetten tetszett. A probléma akkor kezdődött amikor munkám során véletlenül beütöttem a körmeimet és azok letörtek. Elég csúnya látvány volt, gondoltam megszabadulok tőlük és újat fogok feltetetni.... A műkörmös csaj lecsiszolta a körmeimet és azok olyan papír vékonnyá váltak utána, hogy nem csak fájt, de törött is. Előtte soha nem volt problémám a körmeimmel. Egészséges, nem töredező körmeim voltak. Sok időbe telt mire újra egészségesek lettek. Mondhatni úgyis azóta elvesztettem a bizalmamat a műkörmösökben. És ez az ami gátol abban, hogy újra műkörmeim legyenek.

Szóval nem vetem meg azokat akik festik vagy műkörmöznek, csak minden a jó ízlés határán belül történjen.

2016. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A műkörmök általában vastagabbak, mintegy lakkozás és ez főként a köröm tövénél és a ráeső fénynél látható főleg ezeken a képeken (a harmadiknál nézzétek meg a középsőujjat).
2016. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

2-3 mű. A körömágynál látszik.

Amúgy nem hiszem hogy van aki utálja azt aki műkörmöt hord. Inkább van egy határ, ami már soknak tűnik egyeseknek. Nekem is volt műkörmöm. Próbából, de nekem nem jött be. Kényelmetlen volt számomra, hogy nagy volt, bizonyos tevékenységeket megnehezített számomra. Után pedig mikor leszedték kín volt számomra míg visszanőtt a körmöm rendesen. Alapból gyenge a körmöm.

A festéssel sincs bajom. Viszont van amikor már soknak érzek bizonyos színeket. Nekem a szolid francia stílus tetszik. Kicsi díszítéssel. A nagyon rikító színek, a hatalmas karmok nem tetszenek és nem is látom értelmét egy hétköznapi napon. De ettől még nem ítélem el azt, aki viseli.

2016. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!