Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » En nemakarok ilyen eletet,...

En nemakarok ilyen eletet, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hah holis kezdjem.. Iskola,tanulas, csalad, pihenes, alvas,es jon a masnap,mindig ugyan az a nota demi ertelme? Jol tanuljak h aztan joo dolgozzak haztan majd oregen hamar nemtudok csinalni semmit, legyen egykis myugdijam es zaklassam a gyerekeim h vigyenek el boltba?:D (az en csaladom ilyen) de ez annyira nem en vagyok, nemis akarok addig elni h oreglegyek.. 18 vagyok de mar mostis oregnek erzem magam, mindig eleg erett voltam a koromhoz kepest. Nemakarom ezt csinalni, neha ugyerzem h fognek eg
2016. szept. 15. 17:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Felrenyomtam..


Fognek egy taskat es lelepnek akarhova, azse baj ha ninvs penz, majd alkalmi napi munkakat vallalok es megyek ide.oda dolgozni naprol napra. Meg ezis jobban hamgzik mint ez az eletnek nevezett szurke mokuskerek. Mitlehef ezzel kezdeni?

2016. szept. 15. 17:40
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Mondd, te magyar vagy?
2016. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Csomagolsz, elindulsz, oda mész, ahova akarsz. Ennyi.
2016. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Napról-napra az utcán tengődni sokkal rosszabb és szegényebb élet mint jól keresni aztán utazni/szórakozni/babázni/hobbikkal foglalkozni vagy amit szeretnél.
2016. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Nyerd meg a lottót.

Amúgy én is így vagyok vele, rohadtul szarul érzem magam a napjaimban mert egyszerűen fos az élet, unalmas. Mindennap ugyanúgy telik, már a kezdetektől azt tanítják neked, hogy legyél rabszolga az életben (khm. iskola). Aztán ezáltal felkészülsz a nagybetűs életre, a munkára, ahol azért dolgozol, hogy tudj adót fizetni, kaját venni, élni. De ez gyakran a napod jórészét kiteszi, s mire hazaérsz fáradt vagy ÉLNI.

2016. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha tehetném ku**va vissza mennék még az iskola padba , mert dolgozni aztán sokkal szarabb ám mint ahogy előadják:D és még csak 24 leszek, szóval szerintem inkább most fektess be minnél több erőt, hogy később ne keljen annyit. Nyilván az élet még akkor is önmagában egy szar kupac, ha azt hiszed hogy egy harc nélküli világban élsz akkor nagyon tévedsz amúgy totál megértelek leginkább azok az emberek szoktak ezen csodálkozni akiknek abból a bizonyos harcokból kevés volt megírva :D és valahogy nyaralás közben nem igazán tudják megérteni a te problémádat...a gondolkodásod kell megváltoztatni nekem is azt kéne, hogy pozitívabb lássuk a kupac szart.
2016. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy napról napra szeretnél élni és, hogy nincs jövőképed, azért elég messze áll az érettségtől. Ui: öregen az ember sok problémával főleg egészségügyivel küzd így az, hogy segítséget kérnek a bevásárláshoz teljesen érthető dolog. Én viszonylag jó fizikumú fiatal vagyok mégis néha majd beledöglök mire hazagyalogolok a szatyraimmal. Másfelől idősen már sokszor nem tudsz dolgozni, így igen, ahhoz, hogy akkkor ne halj majd éhen most kell dolgoznod. Képzeld azt el, hogy te már most hánysz a munkától, mi lesz, ha most nem teszed és nem lesz szinte semmi nyugdíjad? 60 évesen majd több kedved lesz dolgozni? Igen, lehangoló, hogy az ember bekerül egy mókuskerékbe, de ésszel és megfelelő felkészültséggel, (tanulmányok, kapcsolatok..stb) némi törekvéssel kialakíthatsz egy olyan életet, hogy ez az egész egyensúlyban legyen. Legyen időd szórakozni is élni is, de pénzt is keress stb. A másik, hogy az egészet máshogy fogod majd látni, ha lesz saját családod, más emberért is felelős leszel. Te most vagy fiatal, most kell hajtanod, mert, ha az életed ezen szakaszán lébecolsz el mindent nagyon nehéz dolgod lesz felnőttként.
2016. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az oreges bevasarlos dolgot ugy ertettem,h en nem akarok oregen mar elni, gyulolom ha valaki gondoskodik rolam, az en problemaim miatt neki kellene tenni valamit amivel masnak okozok kellemetlenseget. Nemszeretek se szivesseget kerni se azt ha masnak kell gondoskodnia rolam, nekem ez kellemetlen. Eleve nemakarok megoregedni,ha szerencsemlessz elotte meghalok:) es ez nemilyen onsajnaltatos baromsag h nem akarok elni, szimplan akkor mar ertelmet se latom, nemvagyok a tarsadalom es a csaladom hasznara,mindenkinek gondot okozok amit elvisel a rokoni kotelek miatt,vagy beraknak egy nyugdijjas otthomba ami meg penz, persze lehet szeretnenek merth envagyok valakinek a valakije a csaladban. De en nemakarok oregen ulni eh, szobaba egesz nap, a halal nem faj,utana meg mar mindennek m1, kellemes csondes nemletezes. Addig meg nemakarom az eletem egy mokusketekben leelni, nemisvagykk depresszios h "semminek nincs ertelme" csak az ilyen monoton eletnek nemlatom ertelmet
2016. szept. 15. 18:02
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Az életed csak akkor monoton, ha nem töltöd meg tartalommal.
2016. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hogyan toltsem meg tartalommal? A tartalom azlenne ha lelepnek valahova:D persze ez nemigy mukodik,de elobb utobb befogok kattani ebbe a szurke etbe
2016. szept. 15. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!