Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » En nemakarok ilyen eletet,...

En nemakarok ilyen eletet, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hah holis kezdjem.. Iskola,tanulas, csalad, pihenes, alvas,es jon a masnap,mindig ugyan az a nota demi ertelme? Jol tanuljak h aztan joo dolgozzak haztan majd oregen hamar nemtudok csinalni semmit, legyen egykis myugdijam es zaklassam a gyerekeim h vigyenek el boltba?:D (az en csaladom ilyen) de ez annyira nem en vagyok, nemis akarok addig elni h oreglegyek.. 18 vagyok de mar mostis oregnek erzem magam, mindig eleg erett voltam a koromhoz kepest. Nemakarom ezt csinalni, neha ugyerzem h fognek eg
2016. szept. 15. 17:39
1 2
 11/15 elwera ***** válasza:
Na és mit tudsz tenni?
2016. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lelépni lehet szabadidődben is. Ha nincs, hát dolgozz most érte, hogy olyan életed legyen, hogy lehessen. Pl tanulj rendesen, bekerülsz az egyetemre és majd lesz. Ha dolgozol eleget lesz pénzed nyaralni is. Szerezz barátokat, akik élményekkel gazdagítják az életedet vagy a családodra ne kötelezettségként tekints, hanem emberekre, akik szeretnek és, ha barátiad nincsenek, hát szervezz velük programokat. Keress magadnak hobbyt..stb Ne legyél életképtelen aki csak azt látja, hogy két lehetőség van az életben beledögleni a munkába vagy lébecolni.
2016. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Vannak barataim:) de azis olyan monoton, vsgy naluk vagy nalam vagyunk, filmezuk, kutyazunk,neha eljarunk bulizni (bar en.nemigazan szeretek, de belemegyek) ebben a varosban ugyerzem mar semmi sincs.. Ha lehetne ujrakezdenem valahol mashol
2016. szept. 15. 18:27
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudom, miről beszélsz. :)

Ez az érzés a legtöbbünknél időnként előjön.

Van még egy halom dolog az életben, amit nem próbáltál, nem csináltál, nem jártál.

Nem csak az utazgatás, lehet kirándulni a környéken, környező településeken is.


Csinálj valami újat, találj magadnak egy hobbit, innen ered ez ilyenkor mindig. Fontos, hogy legyen valami, amit szeretsz. Nem feltétlenül pénzes és nagy dolog. Mint pl én mindig is ki akartam próbálni a siklóernyőzést pl, de roh.dt drága hobbi. :)

Éneklek néha itthon egyedül, játszok, filmet nézek.

Néha az is segít, amikor így érzek, ha lemegyek sétálni egyet, 15-30 perc, csak nézem a város fényeit, az embereket, aki sétálnak, a zajokat, beszívom a friss levegőt. Vagy ülj ki valahova a haverokkal igyatok meg egy sört, beszélgessetek.

Most akarok majd én is valami újat, pl sportolni valamit.

Vagy menj el egy koncertre tombolni.

Ha meg külföldre akarsz menni, akkor dolgozz és tegyél félre rá pénzt és menj. Ott van a Couchsurfing, ha nincs sok pénzed, egy barátnőm ugyanígy volt, mint te. Félre tett rá valamennyit és bejárta európát, egyedül mert mindenképpen szeretett volna élni és kimozdulni kicsit, elszakadni a szürke hétköznapoktól. Irigylem a bátorságát.


Nem csak egy lehetőséged van. Van több is. A legapróbb dolgoktól kezdve a nagyobbakig. :)

2016. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tudod ez nem hangzik rosszul utolso:) az utazgatast szeretem foleg egyedul, egykis europai utazas hat nemlenne rossz. Am nincs munkaundorom, tudok dolgozni, nem a munkaval van a bajom hanem.azzal a munkaval ami elveszi a fel eleted h a mesikfelet eppenhogy tudd tengetni.
2016. szept. 15. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!