Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jobb kedvem?

Hogyan lehetne jobb kedvem?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kissé kevés az önbizalmam, de nem tudok magamnak jobb kedvet csinálni. Van valakinek valami ötlete?
2016. szept. 17. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudunk rólad sokat. Youtubezz, nézz motiváló videókat, csináld a hobbidat/amit szeretsz. Kreatívkodj, sorozatozz/filmezz/animézz, játsszál.
2016. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy írogas rá itt mindenkire és beszélges velük :D
2016. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mitol van rossz kedved?
2016. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs úgy konkrét oka, de amúgy minden. Egészség, anyagiak, család, párom.
2016. szept. 17. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Es nem tudod megoldani a problemaidat?
2016. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De, idővel. Lassan. Csak ugye ez egy körforgás. Akadályoz az egészség. Ha több pénz lenne, több egészség is lenne. ha nem veszekednénk folyton, átgondoltabb lennék és minden jobb lenne. A család meg mindig is ilyen volt.
2016. szept. 17. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlik az öröm úgy, ahogy minden. Elmúlik a fiatalság, elmúlik az élet. Örülj, hogy élsz! :) Velem is sokszor előfordult már ez, de igyekeztem boldog lenni. Rövid az élet, pont ezért ne szomorúsággal töltsd el! Csináld azt, amit szeretsz! Tegyél bármit, csak ne légy szomorú! :)

Akár vicces videókat is nézhetsz. Meghozzák a kedved. Beszélgess valakivel, az is jót tesz.

Csak gondolj bele, hogy most élsz. Most vagy, de ez nem lesz így mindig. Tegyél meg mindent, amit szeretsz/szeretnél! :) Mosolyogj!!! :)

13/l

2016. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ohh elnézést! Nem tudtam, hogy felnőttnek tetszik lenni. Ez esetben a választ olvassa magázva. :)
2016. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagy öreg, bár felnőtt :) És talán egy 13 éves jobban tudja, miben rejlik a boldogság. Köszi a válaszod. És tegezhetsz.
2016. szept. 17. 20:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Mármint én nem vagyok öreg :D
2016. szept. 17. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!