Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanában nincs kedvem...

Mostanában nincs kedvem senkihez. Lehet még jobb? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Rossz kedvem van, nincs kedvem tanulni, és elegem van mindenből... Akár egy rosszul elsült cselekedet, apróbb hiba, és már megint rossz kedvem van... A legkisebb hiba is olyan, mintha végzetes következményt vonna maga után, és elmegy tőle a kedvem... Unom az egyhangúságot, hogy minden nap ugyanaz a folyamat játszódik le... Hogy dobhatnám fel a napot? Mit csináljak, hogy jobb kedvem legyen, és ne lökjek el mindenkit magam mellől ezzel a rossz kedvvel? Tudom, pozitív gondolkodás... De ha ez nem megy? Zenehallgatás... Tudom. Olvasás? Megvan.. Valami olyan tipp, ami elvonja a figyelmem a hétköznapok szürkeségéről?

14/L



2016. jan. 26. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekemis szar kedvem van mindig , nekemsincs kedvem tanulni de muszáj, beszèlgess barátaiddal, nèzzèl filmet vagy csinálj azt amit szeretsz.
2016. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincsenek barátaim , de elvagyok egyedül is, nekem elèg lenne 1 szèp lány.

17F előző voltam.

2016. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Háát... Persze, minden filmet láttam már...:D

Miért szép lány.. Lehet valaki szép, amikor belül csúnya...

2016. jan. 26. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
adom, én se értem meg soha miért megy mindenki a szépre :/ én is lány vagyok, és szívenüt amikor a csak egy szép lány kéne dumával jönnek az emberek..:/
2016. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Miért azt kell írni, hogy szép?.. Miért nem lehet azt írni, hogy egy jó kedvű, vidám, esetleg aranyos lányt keres?..
2016. jan. 26. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyen kedves,aranyos,szèp első válaszoló vagyok
2016. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, a szépség is fontos, de nem elsődleges... Helyesbítve jobb első válaszoló! ;)
2016. jan. 26. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Belső tulajdonság is számit meg a külső
2016. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gépezz:)
2016. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem kezdj bele egy olyan hobbiba, amit eddig még nem csináltál. Vagy válassz egy sportot, ami tetszik, az biztosan lekötne. :)
2016. jan. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!