Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak ti hogy gondolját...

Fiúk/Férfiak ti hogy gondoljátok ezt? Nők/lányok ti hogy álltok hozzá?

Figyelt kérdés

Ha van egy lány mint én aki nem szeretne saját gyereket (mert nem szeretnék gyereket szülni,de lehet majd ha idősebb leszek más lesz a válaszom)azt férfiak ti mit szolnátok hozzá?Nòk lányok ti hogy vagytok ezzel?

Az nagy baj ha egy nőnek nincs saját gyereke hanem pl. Fogad örökbe egy kisbabát meg idősebb gyerekeket?


2016. szept. 19. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, nem akarok beleszólni más magánéletébe, viszont nem jönnék össze ilyen lánnyal/nővel, mert én meg szeretnék.
2016. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma, csak egy kapcsolat elején tisztázni kell, ne legyen becsapás-
2016. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem akarok sajátot, de szerintem örökbefogadni sem.


Engem nőként mindig jobban lenyűgöz, hogy a férfiak milyen okból akarnak gyereket.

2016. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmit, ő döntése.
2016. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze ilyen lánnyal. A barátnőm nem akar gyereket, énsem érzek rá késztetést, hogy apa legyek, ez így rendben. Ha ő meggondolná magát és akarna gyereket, nekem az is oké. De engem attól kiráz a hideg, hogy valaki másnak a gyerekét neveljem sajátomként.
2016. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!