Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Van úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Van úgy, hogy azért nem kezdeményeztek valakinél, aki szép, mert azt gondoljátok, hogy úgyis van barátja, vagy nem kellenétek neki?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve nincs senkim. Sokan mondják rám, hogy szép vagyok, az utcán is megnéznek, és van, hogy utánam is szólnak. Voltak , akikkel kavartam, de mégsem jöttünk össze. Nekem kéne kezdeményeznem ?
2016. szept. 17. 15:25
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
87%

Van, hogy azt gondoljuk, mert alsó hangon 80%-ban ez az igaz, és akkor is jön a lekoptatószöveg, ha csak annyit kérdezünk meg, hogy hol a legközelebbi kocsma.


Nem kellenék neki...na ilyen meg sem fordul a fejemben.


Aktualizálva a te esetedre: ok, megnéznek, na és? A külső csak egy belépő a férfiak vendégszobájába. Ha a jellemeddel vannak nagyobb gondok, nem hiszem, hogy sokáig bárki maradna.


Ha meg csak kufircolni akarnak veled, meg te is belemész, igazán nem kell csodálkoznod rajta, hogy ennyivel is elégedettek.


Ha kezdeményezel, a mostani álláspontod minden bizonnyal gyorsan meg fog változni!

2016. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem kezdeményzzél nyugodtan mindenkinél,aki megtetszik...A mai világ már nem az,ami volt 100 évvel ezelőtt...
2016. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hogy van ilyen.



"Nekem kéne kezdeményeznem?"


Hát, az eddigi módszered úgy néz ki, nem igazán működik, szóval elég logikus következtetésnek tűnik, hogy akkor érdemes lenne màsképp megpróbálni.

Meg az is annak tűnnik, hogy ha te is aktívan teszel valamiért, amit szeretnél, azzal rosszabbul nem igazán járhatsz, mintha továbbra se tennél érte aktívan semmit.

2016. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Főleg most már a "bocsi, van barátom" szöveg az első reakció. Nem tudom, hogy mennyi valóságalapja van ezeknek, és mennyi a lerázás. Viszont volt olyan, hogy a csajról tudtam, hogy nincs barátja, beszélgettem vele, majd utána elhívtam randizni, és akkor mondta. Na az baromi rosszul esett nekem, ott kicsit meg is tört bennem valami, mert nem az a baj, hogy visszautasít, hanem, hogy hazudik.

Az meg, hogy kinek tetszek és kinek nem, az nyilván szubjektív, próbálok nézésből, mosolyból következtetni. Viszont nem hazudok, volt olyan, hogy egy gyönyörű lány ült mellettem 2 asztalra, és úgy voltam vele, hogy jó hát nála, tök felesleges. 23/F

2016. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem van egyfajta előítéletem a szép nőkkel szemben. Az évek során nagyon sok, igazán szép arcú és szép testű nőnél tapasztaltam, hogy ők sokkal kevésbé ragaszkodóak, érdeklődőek a nem-top-pasasok iránt, hiszen ők úgy gondolják, hogy jobbat érdemelnek egy tökátlag adottsággal rendelkező férfinál, és amúgy is, nekik van lehetőségük válogatni a jó, a jobb és a legjobb között. A tehetősebb, jóképű srácok viszont azonnal be tudnak vágódni náluk, legyen az akármilyen béna/esetlen/tapló/szűkszavú/nagypofájú/stb. Na most szerintetek beérik a jó nők egy közepeske átlagjancsival? Ilyen alapon akkor én mire verjem, mire törjem magam náluk? Nincs azzal gond, ha egy szép nő jóképű pasasra vágyik; erről beszélek régóta, hogy mindenki a maga "kategóriájában" keresgéljen mind műveltség, mind külső, mind financiális opció szerint.
2016. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Az a baj, hogy sokan nem hiszik el, hogy valóban nincs senkije egy szépségnek, így attól félnek, hogyha elkezdenék kialakítani a kapcsolatot, akkor valahonnan hirtelen előkerülne az egyén jól megtermett embere vagy esetleg a baráti köre akarva-akaratlanul védené, és lenne "ne mulass!"... Szóval nehéz s szépekkel.
2016. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Tudom, hogy úgyis elutasítana, így inkább nem is szólok hozzá.
2016. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!