Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adolf Hitler? Mit gondolsz róla?

Adolf Hitler? Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
mi a véleményed a nézeteiről, politikájáról?

2016. szept. 19. 20:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

Kár, hogy nem tudjuk az igazságot róla! Én nem hiszem el a sok hazugságot.

Ő csak Európának, és a népének akart jót! Nekem nem ártott, mivel én Európában itthon vagyok.

Körül lehet nézni a világon. Liberalizmus van mindenhol sajnos, és a fehérek születési rátája 1.

Európa 50-100 év múlva nem lesz Európa.

2016. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
36%
Európa jó úton halad a pusztulás felé. Viszont senki lelkébe nem szeretnék gázolni, de egyet kell értsek az utolsó válaszadóval. Nagy a propagandaviszhangja Hitlernek a mai napig. Én nem fogom sem isteníteni, sem gyűlölni. Nem ismertem, nem tudom mi volt régen, és szerintem sem a gyűlölködők, sem pedig a rajongói sem tudják. A lényeg, a háborúban ő vesztett és ezzel eldőlt hogy ő egy utolsó szemétláda. Gondolom a lényeget elmondtam. Csak ő tehet mindenről.
2016. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%

Annyit még hozzáfűznék a dologhoz és magához a kérdés témájához, hogy nem Adolf Hitlert kéne már vitatni, mert ő már a múlt. Lejárt elrágott, eltépett kikopott lemez. És uncsi, halálosan unalmas. Mr agyf..szt kapok amikor meglátom facebookon hogy megint előjönnek a gyerekkori képekkel, meg hogy meleg volt, drogozott, gyáva volt, meg hasonló marhaságok. A fele se igaz, ezek pletykák, de ha igaz is nem mindegy? Szóval AH helyett inkább a mai Európa jövőjét kéne előtérbe helyezni, ugyanis ha így folytatódik már a metróba, de még a villamosra sem fogunk merni felülni, mert idegenek fognak minket körülvenni. Én itt békés, enyhén radikálisabb megszorításra törekednék a mai Európa helyében, nem pedig kényszerbetelepítésről. A migránsok konkrétan tönkre fogják tenni Európát. Ez most nagyobb probléma, mint AH péniszmérete, vagy nemi identitása.


Nekem momentán nem szúrja a szemem, csak az hogy mindig ő a téma. Más diktátort aki durvább dolgokat, csinál, csinált nincs úgy kielemezve mint ő. Századjára percenként kielemezik a szexuális életét. Még azt is olvastam hgoy kitalálták róla hogy állatkínzó volt, közben meg pont hogy állatbarát. És tudtommal Európában elsőként a nácik kezdtek el az állatvédelemmel is foglalkozni. A Volkswagen is az ő általuk megálmodott autógyár, a Bogárral együtt. Akárcsak az autópálya építés. Szóval sok olyan dolog van amiket ők találtak fel. És a mai napig körülvesznek minket ezek a dolgok.


Szóval írhatnánk pozitív negatív jellemzést ezekről a dolgokról, milyen ember volt, mit csinált, mik voltak a tervei, stb, de felesleges, mert nem tudhatjuk, csak teóriák vannak a későbbi terveiről, ha netán győzött volna.

2016. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

Igazad van utolsó! A jövővel kellene foglalkozni főképpen, de a múltból tanulságokat kell szűrni.

A múltat meghamisították, ezért csak saját belátásod szerint vélekedhetsz a dolgokról.


Egyébként:

Állatvédő szervezetek, cigi ellenes propaganda és az orvostudomány sehol sem lenne nélkülük.


[link]

[link]

[link]



[link]


[link]

allattenyesztok-egyesulete-hitler-dijjal-jutalmazza-a-radikalis-allatvedoket


Egy kis kiegészítés, hitelesítés.

2016. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
76%
Szerintem sok mindenben igaza volt
2016. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
26%
és azerintetek Rooswelt,Churchill,Sztálin esetleg Bush mennyivel külömb Hitlernél? Hogy Ők a Nyertes oldalon harcoltak és a Győzteseket senki sem kéri számon. Hitler a bankár dinnasztiák egy kis figurája volt.Hibázott Ő is mint mindenki más mert Ember volt.Érdekes módon a Kommunizmus felbomlása után nem volt nürnbergi per.. És a Cionista Retardált Államok Ők ugyebár egytől-eggyig hősök igaz? Csak azt felejtitek el illetve azt nem forszirozza a média hogy úgy mint magát Hitlert úgy a háborúkat is a zsidó oligarchák pénzelik csak ugye ez rossz szalagcim lenne a lapokban....
2016. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
78%
Nem volt olyan rossz mint egyesek állítják, csak el akarta üldözni országát terrorizáló zsidókat, a háború előtt engedélyt adott az országoknak arra hogy kimenekítsék a zsidókat. de nem tették, állítólag meg ölt 6 millió zsidót, de ne aggódj a zsidók már 1 millió + palesztinnál tartanak lassan be érik.
2016. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Kedves Urak, a félreértések elkerülése végett, amit majd most Hitlerről írok, azt politikai nézeteimtől eltekintve írom, megértéseteket köszönöm.


Hitler egy remek ember volt, mert kihalt fajokat akart életrekelteni, bevezette az első dohányzás ellenes kampányt, és szesztilalmat vezetett be, ezen kívül persze tett olyan dolgokat is amik sokak számára megvetendők, és elítélendők.


Remélem ezzel Adolf Hitlerről megtudtatok új dolgokat is. Akik meg olyanokat írnak róla, hogy szar, fos, szemétláda, az nem tudhatott ezekről a dolgokról. :)

2018. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%
Én tisztelem és egyetértek a nézeteivel!
2021. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
0%
Azt,hogy egy undorító gyilkos,náci féreg!Nem értem,hogy engedhették,hogy egy ilyen söpredék pokolfajzat hatalomra kerüljön.Ha visszamehetnék az időben,akkor én megakadályoznám,hogy hatalomra kerüljön,meg megakadályoznám a második világháború kitörését is....
2021. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!