Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a felnőtt színező...

Mit gondolsz a felnőtt színezőkönyvekről?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit, akinek kedve van hozzá, ez is egy hobbi. Én nem tudok vonalon belül maradni.
2016. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egyet ajándékba, aztán megtetszett nekem is , így magamnak is vettem.

2 képet színeztem ki aztán meguntam. Nem nekem való.

2016. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek, nagyon szépeket lehet kapni. Azt hiszem a Tescoban is láttam, Secret Garde volt talán a címe, de valahol láttam Harry Potter témájút is. Már gondolkoztam rajta, hogy veszek vagy letöltöm és nyomtatok magamnak, de szerintem egy-két oldal után én is megunnám, mint ahogyan előttem is írta valaki. Valamint nekem így jobban tetszenek üresen vagy max. egy-két színnel feldobva, de teljesen kitöltve, kiszínezve annyira nem. Ha valakinek tetszik, szereti csinálni, akkor az tök jó szerintem mert tényleg vannak nagyon szépek.
2016. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!