Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha anyukám ága született...

Ha anyukám ága született német (ő is) apukám ága tejesen magyar, Magyarországon születtem akkor én német is vagyok? Mennyire?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, ezért bocsi...13/l
2016. szept. 24. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Félig.
2016. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. szept. 24. 20:43
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Hát attól még lehetsz félig kínai is.
2016. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2016. szept. 24. 20:59
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

Ez kultúra kérdése. Az h mi vagy nem a genetika határozza meg, a népek akik nem keverednek és belterjessé válnak elég feltűnően randák. (dél olaszo. svájc, anglia stb)

Tehát az h te mi vagy az határozza meg h melyik kultúrkörhöz tartozol.

2016. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Ne hagyd magad összezavarni: félig magyar vagy, félig német.

Mellesleg a magyar az anyanyelved vagy mindkettő? Mert amelyik, az a nemzetiség szubjektíve fontosabb lehet számodra.

2016. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Inkább a németet tanuld, gondolj a jövődre! :D
2016. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Magyar az anyanyelvem, tanulni fogok gimiben(8.os vagyok)Kint van az egész rokonság, meg van ott a nagyimnak egy háza(amit mi is használunk, miért mennénk hotelbe?!)Alapszinten tudok

Ha nagy leszek kiköltözök, meg amikor el kell dönteni, hogy magyar vagy német leszek, németet választom(megbeszéltük a családdal)munka szempontjából is

2016. szept. 24. 21:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Félig német,és félig magyar vagy.:) Legyél rá büszke!


Nekem anyai nagyapám echte német,mind2 szülője német nagyapámnak,anyám fél német,én negyed német vagyok.:)

19L

2016. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Hol is törzskönyveztek? Ööö anyakönyveztek? Milyen állampolgár is vagy? Na ugye. Ha most azt próbálod kivadászni, hogy milyen törzsből származol, akkor a felmenőid egyik irányból lehetnek rómaiak, a másikból meg akár mongolok is. Jelenleg Közép-Európában olyan keveredés van, hogy örülhetsz, hogy nem nyerítesz.
2016. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!